Yardımınıza ihtiyacım var! :(

Handeee

Üye
Arkadaşlar ben kontrol öğretmenliği 3. sınıfa geçtim. Staj dosyası hazırlamam gerek tabi ki.. Dosyada bölüm konularında;
- otomasyon
- PLC
- kontrol sistem tasarımı
- elektromekanik sistem tasarımı
- kontrol deney seti tasarımı
yazıyor. Seneye bir staj daha yapıcam haliylen içinden 2 ya da 3 konu seçmek istiyorum kalan konuları da seneye yazmak için..
Defteri doldurmaya nerden nasıl başlıcam hiç bir fikrim yok ve bu yazdığım konulardan mülakat da olucam o yüzden iyi öğrenmem lazım. Kesinlikle 3 5 günümü kırıcaklar en azından çoğunu kabul ettireyim diyorum. Bu konuları siteden bulup deftere mi yazmalıyım yoksa kendi cümlelerimi mi kullanmam lazım şu yapıldı bu yapıldı diye bilemiyorum.. :(
Bir de ben türk telekomda staj yapıyorum fakat beni hukuk başkanlığına vermişler bu yüzden burda birşey öğrendiğim yok lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim..
Şimdiden teşekkür ediyorum...

ben staj yapacak olsaydım bire bir karşılaştığım konuları yazardım.ama şu an sizin staj yaptığınız yerde pek araştırma yapacak şansınız yok.zaman geçmeden internette bu konularla ilgili konuları araştırıp kendi el yazınızla(anlamadığınız konuyu mutlaka çözüm bularak)yazabilirsiniz.yeni dönemde ise son sistem otomasyonla üretim yapan bir fabrika olabilir.veya okuduğunuz okuladaki labaratuarda cihazları inceleyereek olabilir.kolay gelsin

ben staj yapacak olsaydım bire bir karşılaştığım konuları yazardım.ama şu an sizin staj yaptığınız yerde pek araştırma yapacak şansınız yok.zaman geçmeden internette bu konularla ilgili konuları araştırıp kendi el yazınızla(anlamadığınız konuyu mutlaka çözüm bularak)yazabilirsiniz.yeni dönemde ise son sistem otomasyonla üretim yapan bir fabrika olabilir.veya okuduğunuz okuladaki labaratuarda cihazları inceleyereek olabilir.kolay gelsin

ilginiz için teşekkür ederim.. 2 hafta sonunda hukuk binasının otomasyon bölümüne geçtim burda da bişey öğrendiğim söylenemez ama deftere eski hukuk sistemini ve şimdiki ihope projesini yazdım kalan sayfalara da farkındalık eğitimi konusunu doldurucam.. Umarım atlatırım bunu.. İyi günler..

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri