Proteus Çizim..

d34db34st

Üye
Hocayla zıtlaşmamın sonucu altından kalkamayacağımı bildiği bir çizim verdi ve öngördüğü gibi altından kalkamadım.. Şemayı ve baskı devresini çizebilecek arkadaş arıyorum.. Çizene süpriz hediyeler..

http://www.crowcroft.net/kitsrus/k142_article.pdf

:) bence çok basit bir çizim sen çiz hoca sana hediye olarak 10 versin.

kendin yapmaya çalış bence de hem bişeyler kaparsın fena mı

kumanda devresi nette aratırsan çok rahatlıkla hazırlarını bulabilirsin biraz kurcalarsan ewb veya proteus olrak çok rahat çizersin sen başkası çizsin ben dersi geçeyim istiyorsun yaa bence kendin çiz proteus ileride çok lazım olduğunu anlarsın

datasheet de hem pcb hem de şematiğini vermiş. çok çok basit 2 saatte bitirirsin. Hadi kullanmayı bilmiyorsun diyelim hiç bilmeyen biri youtube dan izleyerek 1 günde yapar. biraz cesur ol ;)

Evet gerçekten yapılması rahat eğer elin çabuksa 30 veya 45 dakikaiçinde bitirirsin hem sesin için belki de pratik olur daha karmaşık olan devreleriçizebilirsin
Haydi iyi çalışmalar.

Kesinlikle arkadaşlara katılıyorum az bişey kurcalarsan proteusu çok rahat çizersin

kardeşim yapabilrsn ama önce malzemelerin preteustan kodlarını bulman gerekir snn için tek sorun bu olur bazu malzemeleride tanımaz :) ama yapabilrsn

arkadaslar birşey soracaktım proteus 7.6 da lm393 için simulation modeli yok diyor uygun başka modelde bulamadım yardım edebilecek olan varmı? cok tesekkurler simdiden

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Geri