Karel Elektronik Staj Raporu

hkan36

Üye
merhaba ben elektronik haberleşme öğrencisiyim ve mezun olmam için son stajıma karel elektronikte başladım fakat adamlar ayak altında eleman istemiyoruz diyerek göstermelik sıtaj yap dediler ve lazım olan staj raporu sadece ********** sitesinde var napayım bana yardımcı olun yoksa 1 senem yanacak..... :(:(:(:(:(:(:(:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Moderatör tarafında düzenlendi:
yuh ya ben de karelde staj yapmak istiyordum tavra bak

bende orda yaptım sıtajımı defterim bitince sana atarım istersen hangi üni.

merhaba kemal abi.... benimde acil karel staj dosyasına ihtiyacım var... yardımcı olursan sevinirim

Hagi departmanda staj yaptın bende hazır 6 7 adet karel raporu var

banada karel hakkında staj defteri yada söküman gönderebilirmisiniz??

arkadaşlar merhaba benim de acil Karel Elektronik staj defterine ihtiyacım var,yardımcı olabilecek biri var mı?

merhaba ben elektronik haberleşme öğrencisiyim ve mezun olmam için son stajıma karel elektronikte başladım fakat adamlar ayak altında eleman istemiyoruz diyerek göstermelik sıtaj yap dediler ve lazım olan staj raporu sadece ********** sitesinde var napayım bana yardımcı olun yoksa 1 senem yanacak..... :(:(:(:(:(:(:(:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Karel A.Ş. bünyesinde görev yapmaktayım. Staj yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim. Karel A.Ş. bünyesinde staj için gelen bir öğrenciye asla bu şekilde bir şey söylenmez-söylenemez. Arkadaşın art niyetli olduğunu veya KAREL A.Ş. yerine Karel bağlantılı bir işyerinde staja başlamış olabileceğini düşünüyorum. Yeni dönem için staj yapmak isteyen arkadaşlar (birşeyler öğrenmek, kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar) bana pm veya mail yoluyla ulaşırsa yardımcı olurum. Sadece prosedür gereği staj yapmak isteyen arkadaşlar kibarca reddedilecektir.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri