Sinek Kovucu Devre Lazım

burak_8104

Üye
arkadaşlar bana sinek kovucu devre şemsaı,baskı devresi vede devre elemanları lazım

şimdiden yardımlarınız için teşekkürler :) :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar bana sinek kovucu devre şemsaı,baskı devresi vede devre elemanları lazım

şimdiden yardımlarınız için teşekkürler :) :D

Acil , lütfen çok önemli , lütfen acil önemli bir konu , yardım edin , yardım edin acildir ...

Gibi başlıklar forumda yasak değilmi ? tabikide yasak !
Lütfen forum kurallarını okuyunuz derim ...
Lütfen konu açarken başlık seçmeye dikkat ediniz ...

Malzeme

10 direnç 2 adt
560 k direnç 2 adt
330 p
82 p
bc547 2 adt
12 voltluk buzzer

Ayrıca devre şeması kişiden kişiye değişir ...

Son düzenleme:
peki 1.5 voltluk pille çalışır mı bu ??

arkadaşlar sirisinek kovucunun,cep telefonuna yüklenebilen bir programı varmış.yüklediğinde cep telefonuda sivrisinekleri kovuyormuş.bu programdan olan siteye yükleyebilir mi?

arkadaşlar sirisinek kovucunun,cep telefonuna yüklenebilen bir programı varmış.yüklediğinde cep telefonuda sivrisinekleri kovuyormuş.bu programdan olan siteye yükleyebilir mi?

İnetrnetten araştır bul derim çünkü bissürü yazılım var ve yazılımın bu forumda paylaşılması yasak imiş ! ...

peki bu devrenin etki mesafesi nedir?yani kac metrekarelik bir odada kullanılması gerekir!İşletmenin içinde benimde böyle bir sıkıntım varda bu devreyle yada tasarımı değiştirerek bişeler yapabilirmiyim diye düşünüyorum

rahatsız etmek istediğimiz böceğin uyuz olduğu frekansı tespit
edebilirsek,gerisi çok kolay,rahatsız olunan frekansta bir ses sinyaline ait sine kare veya üçgen dalga wav dosyasını sürekli çalmak yüksek desibelli olarak tabi. muhtemelen 14 khz den büyüktür ve bunu insanlar duymuyordur.

peki nasıl yapılıyo asıl o önemli kıvamını nasıl yapıldını NEREYE BAGLANDIGINI NEREYE BİRLEŞTİRİLDİGİNİ YAZDA BİZDE BİLELİM

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri