Makine Bakım Onarım SOLİDWORKS..

ImC4

Üye
Arkadaşlar Makine Bölümü Bakım onarım Dalında Okuyorum Staj Defterim için SOLİD WORKS 2008'den çizilmiş Çok Fazla ZOR(yani fazla detaylı parçalar olmaması halinde) elinizde atıyorum MİL,SİLİNDİRİK Parça vs. Varsa bana yardımcı olurmusunuz SOLİD WORKS DOSYASI' LAZM ONU 3 görünüş yapıp cd ' atıcam ve staj defterine yapıştırıcam sizden yardım bekliyorum teşekkürler İYİ FORUMLAR

Arkadaşlar Makine Bölümü Bakım onarım Dalında Okuyorum Staj Defterim için SOLİD WORKS 2008'den çizilmiş Çok Fazla ZOR(yani fazla detaylı parçalar olmaması halinde) elinizde atıyorum MİL,SİLİNDİRİK Parça vs. Varsa bana yardımcı olurmusunuz SOLİD WORKS DOSYASI' LAZM ONU 3 görünüş yapıp cd ' atıcam ve staj defterine yapıştırıcam sizden yardım bekliyorum teşekkürler İYİ FORUMLAR

SeLam. Elimde bir tane staj defteri var. Marmara Universitesi Teknik eğitim fakültesi mak. öğretmenliğinden mezunum. Staj defter notu: AA

Solidworks programıyla çizilmiş plastik enjeksiyon kalıbı üretim aşamaları. yanılmıyorsam 20 parça felan. Detaylı ölçülendirilmiş resimler 2 ve 3 boyutlu çizim dosyaları (sldt, solidworks dosyası şeklide) solid 2008 de çizilmiştir. Drawing part modelleride ( 3 görünüşleri ölçülendirilmiştir)

Bu kalıp parçalarında silindir pim vida gibi ekipmanlar bulunmaktadır. Eğer yardımı olursa gönderebilirim.

Son düzenleme:
Tabiki Bana yardımcı olmanı isterim senin içinde bir sakıncası yoksa işime Çok yarar...

dosyaları nasıl gönderiyim e mail adresi felan yada msn ? sitede adres vermek yasak mı bilmiyorum ona göre bir çözüm bulalım.

tabi profilime Girersen orada İLETİŞİM BİLGİLERi bölümü war tıklayıp E-Mail Gönder dersen Yapabilrsin.

E- mail gönder diye bir seçenek var fakat ben dosyaları o şekilde nasıl yollayabilirim ki ? Dosya ekle diye bir seçenek göremedim. e mail adresimi e- mail attım. eğer ekleyebilirsen oradan 2 dk da bütün dosyaları sana atabilirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri