Kontaktör İle Filip-Filop Devresi Çizimi ?

Merhaba arkadaslar , 1 kontaktör 1 zaman rölesi ve 2 lamba ile devre yapıcam cizimi elinde olan arkadaslar yardımcı olabilirlermi ? veya daha kolay zaman rolesiz yapabilirmiyim kontaktör ile filip - filop u ?

otamatık olarak yapazsın ama start butonuna devamlı basıp bırakarak yapabılırsın her ıkısınıde cızeyım hem zaman rolelı hemde start butonuna basarak arkadasım

ama daha basıt yolu var sadece flaşör rolesı ve iki lambayla yapabilirsin daha az malıyetli olur dıder turlu ıkı adet zaman rolesı kullanmak zorundasın

cok tesekürler oncelıkle yardım ettiginiz için , ödevimi kontaktör ile filip flop diye almıstım.

o aradakı boslukta ne var kontak kullanıp sıldıgını varsayıyorum bıtısık olarak

Çizdigin devre buysa calısmaz arkadasım tek bır sefere mahsus calısır yanı 1. lamba yanar soner 2. lamba yanar daha sonmez hepsi bundan ıbaret

tasarladın devre calısmaz arkadasım 1. lamba yanar ayarlanan sure zarfında soner 2. lamba yanar daha sonmez

cızdıgın devre bu sanırım bu devre calısmaz arkadasım 1.lamba yanar ayarladıgın sure sonunda soner ve 2. lamba yanar bırdaha sonmez kardesım

önemli degil ustam hangisini yapmalıyım hangisi kolay :( , kontaktör ile filip filop diye almısdım ödevi.

flasorle yap bence 1 kontaktor bır flasor rolesı 2 lamba istersen start stopta koyarız malzemelerın marka ve modelını cızımını yaparım ıstersen

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,846
Son üye
g-silver

Yeni konular

Geri