Endüstriyel otomasyon staj defteri lazım...

Arkadaşlar acil endüstiriyel otomasyon staj defteri lazım yardım ederseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler...:eek:

Moderatör tarafında düzenlendi:
valla paylaşan olursa bende çok memnun olurum...

arkadaşlar kendi yaptığınız stajın defterini tutacaksınız başkalarının hazırladığı defter size fayda sağlamaz ben çalıştığım firmaya kesinlikle naylon staj yapan elemanları almıyorum stajın amacı bir şeyler öğrenmektir onun için stajınızı normal yapın ve notlarınızı kendiniz tutun ilerideki iş hayatınızda size birileri herşeyi hazırlayıp vermeyecek unutmayın.

Sayın Tandoğan,
Sevgili kardeşlerimizin ugraşmaya niyetleri olsa idi şiimdiye kadar coktan yaparlardı.
Schmacher kardeşimiz 1 ay önce de elektronik devre istemişti kaynak gösterdik ama hazır defter daha sağlıklı olacak diye düşünüyor sanırım.

Meslek hayatına atıldıkları zaman anlarlar üstadım. Böyle söylediğimizde yardımcı olmak istemediğimizi düşünüyorlar.

Arkadaşlar ben notlarımı tuttum ama okuldan bana elektronik devreler cizeceksiniz dendi iş yerindede yok bu yüzden sizlere baş vurdum örnek varsa bakar tamamlarım diye.yinede uyardığınız için teşekkürler.

Sevgili kardeşim, elektronik devren derken ne istediklerini bi açıklayabilsen, sana al bunu bunu çiz diyeceğiz ama. Derdinizi de düzgün anlatamıyorsunuz ki.

Elektronik devre ama nasıl devre.

Endustriyel otomasyonda neyin elektronik devresi?

Bunları bi açıklasan sana şunu şunu yap diyeceğim ama. Daha ne yapacağınızı bile bilmiyorsunuz.

selam arkadaşlar aynen banada lazım kumanda devreleri olur herhangi bir anahtarın açık şeması olur sensörler...vb nerde buluruz acill lazımmmm

peacex bizede söylenen bu zaten. benimde bilgim olsa bi şekilde bulur yaparım ama bizede pek bilgi verilmedi. ama otomasyon sirketlerinde kullanılan mesela dış aydınlatmayı sağlayan elektronik düzeneğin şeması olabilir mesela işte bunun gibi şeyler kusura bakmayın benim de pek bilgim olmadığından kendimi tam olarak anlatamıyorum. sensör devreleride olabilir heralde... tşk.

arkadaşlar kendi yaptığınız stajın defterini tutacaksınız başkalarının hazırladığı defter size fayda sağlamaz ben çalıştığım firmaya kesinlikle naylon staj yapan elemanları almıyorum stajın amacı bir şeyler öğrenmektir onun için stajınızı normal yapın ve notlarınızı kendiniz tutun ilerideki iş hayatınızda size birileri herşeyi hazırlayıp vermeyecek unutmayın.

:D naylon stajı ben istemedim,basvuru yaptıgım yer benden boyle yapmamı istedi,bende denize düşen yılana sarılır misali,tek derdim gün saydırmak oldugu için boyle yaptım,yani bende o kadar istemezdim naylon olsun ama mecbur kaldım..

sayın tandogan bende stajımı yaptım ancak fabrika bizi 30 iş günü boyunca odaya kapattı hiç birşey öğrenemedik sahaya çıkıs iznimiz yoktu bizde naylon yaptık bu çogumuzun elinde olna bir şey değil malesef :S

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri