Tension control Sürücü ( inovace MS320 ) yardımı.

ankaferd

Üye
Arkadaslar fabrikamızda yenı alınan makınada.sarıcı uygulamasında ( inovance MD330 )kullanımıs bu Sürücü hakkında bılgı sahıbı olan varmı .....

Son düzenleme:
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Nasıl bir bilgi istiyorsunuz.bu sürücü sizinde bahsettiğiniz gibi, sarıcı uygulamalrında kullanılır.Motor milin ebaglı , encodr dan pals/devir bilgisi alır.

DEGERLI Ustam, sürücü parametreleri ile ilgili bir kaynak bulamadim,ayrica bu surucuden yedek olarak bulundurmak istiyorum Turkiyede yok..

DEGERLI Ustam, sürücü parametreleri ile ilgili bir kaynak bulamadim,ayrica bu surucuden yedek olarak bulundurmak istiyorum Turkiyede yok..

Maıl adresını verırsenız, cd den kopyalar yollarım sıze,,

Gönderdim, umarım işinizi görür.

Arkadas, yardımıstedınız, yardım etmeye calısdım, lütfen gerı dönüpde, alıp almadıgınızı söyleenız, haybeye kürek çekmiş olmasak..

Tesekkurler abi dosyalar bana ulasti sagolun birde abi MD 320 ile MD 330 arasindaki fark nedir .

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,892
Son üye
bekmezci

Yeni konular

Geri