Koşu Bandına Sürücü Bağlama

canbaz_233

Üye
Merhaba arkadaşlar spor salonumuzda bulunan koşu bantlarının kartları sürekli arızalandığı için ve servis tarafından tamirleri v mkün olmadığı için sorunu motor sürücüsüyle çözmeyi düşünmekteyiz motor dc 180v ve 2.5hp gücünde buna göre uygun bi sürücü önerilerinizi ve sürücünün gerekli parametrelerini yazarsanız sevinirim

Not : motoru 4 farklı hız seçeneğinde kumanda etmek istiyoruz

son ihtimal olarak hız ayarı için potansiyometrede kullanılabilir...

şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
koşu bandlarının kartları tamir olabiliyor.isterseniz yardımcı olabilirim.
ayrıca motor sürücüyle çözmeyi bende düşündüm ama önerebilmek için iyi araştırılması gerekiyor ve üzerinde çalışılması lazım
yalnız maliyeti yüksek olur diye düşünüyorum

daha önce bi arkadaş bağlamış ve 4 farklı hız seçeneği belirlemiş ama ben nekadar uğraştımsa 2 farklı hızdan başkasını veremedim
kart tamiri için önereceğiniz biyer varsa oda olur 2-3 farklı yere götürdüm ama bi sonuç alamadık

bu arada sürücüyle pekbi maliyet olmuyor 200-300 arası alıyuorduk sürücüyü

kullandıgınız sürücünün modelini söylermisiniz? ayrıca iki farklı hızı nasıl verdiniz ?
ben kart tamiri yapıyorum.spor salonlarının koşu bandlarının sürücülerini yaptım.çalıştırdım.sürücünün resimlerini çekip eklerseniz buraya daha detaylı bilgi verebilirim.. şuan bende sizin gibi bir uygulama yapmayı düşünüyorum ama şuan araştırma içerisindeyim benim biraz farklı

çalıştığım yer farklı olduğu için henüz otarafa geçemedim geçtiğim zaman resimlerini çekip yüklerim
kart tamiri yaptırabileceğimiz nereler var acab

bugün bağlantı işini bitirdim şuan 3 farklı hız atayabildim tek sorun starta bastığımda 1nci kademe olan değerde başlamaması sürücünün kitapçığı ingilizce olduğu için sorunlar yaşıyorum ama yakında onuda çözer paylaşırım

8nl1z7.jpg

DXlJDv.jpg

kullandıgınız sürücünün modelini söylermisiniz? ayrıca iki farklı hızı nasıl verdiniz ?
ben kart tamiri yapıyorum.spor salonlarının koşu bandlarının sürücülerini yaptım.çalıştırdım.sürücünün resimlerini çekip eklerseniz buraya daha detaylı bilgi verebilirim.. şuan bende sizin gibi bir uygulama yapmayı düşünüyorum ama şuan araştırma içerisindeyim benim biraz farklı

bugün bağlantı işini bitirdim şuan 3 farklı hız atayabildim tek sorun starta bastığımda 1nci kademe olan değerde başlamaması sürücünün kitapçığı ingilizce olduğu için sorunlar yaşıyorum ama yakında onuda çözer paylaşırım

8nl1z7.jpg

DXlJDv.jpg

o yaşamış oldugunuz sorun tamamen sürcünün paremetre ayarlarıyla alakalı.kitapçıgını internetten bi arayınız.türkçe olarak var ise bulursunuz.
birde ayrıca koşu bandının kendi orjinal sürücünün fotografınıda çekerseniz ona göre yönlendirecegim sizi.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri