Lenze 9300 serisi invertörleri Kullanma Kılavuzu ve Bağlantı Şemaları

Arkadaşlar 9300 serisi için kullanma klavuzları ve bağlantı şemaları umarım yardımcı olur.Lenze gerçekten Hareket kontrol sistemleri için en doğru seçim,biraz pahalı ama zaman aşımına bakarsak kendini amorti bile eden cihazlar arasında diyebiliriz.

Ekli dosyalar

• EVS93xx__9300 Servo inverter Extension__v2-0__EN.pdf.zip
    1.5 MB · Görüntüleme: 217
  • EVS93xx__9300 Servo inverter__v6-0__EN.pdf.zip
    2.3 MB · Görüntüleme: 124
  • EVS93xx__9300 Servo__v8-0__DE_EN_FR.pdf.zip
    5.9 MB · Görüntüleme: 157
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
motor sürücüsü Türkçe dökümanı bulunan kolay programlanan teknik yardım alınabilecek özellikteki cihazlar olmalıdır lenze dediğinize göre kaliteli bir ürün buda onun avantajı

arkadaşlar lenze inverterlerin bende kullanma kılavuzu mevcut ve istediğiniz her türlü teknik konuda yardımcı olurum.

Slm arkadaşlar ben lenze trakya satış temsilcisinde çalışıyorum. Lenzelerde döküman okumak sahip olmak aslında çok bir işe yaramaz. Klasik sürücüler gibi basit proğramlarla çalışmıyor. Lenzeler biraz plc biraz sürücünün ortaya karışık hali. Genelde makina üzerinde orjinal çıkar ve üretici firma müh. Leri tarafından özel programlar yazılarak çalıştırılır. Bir lenze bozuldu ve tamiri mümkün değilse yanarsınız eğer programı yedeği yok veya kendiniz yedeklemediyseniz. Siz siz olun lenze sürücülere pc ile bağlantı modüllerinden edinin ve yedeklerinizi çekip kaydedin. Her türlü yardıma hazırım. Iyi çalışmalar

slm pc ile bağlantı modülü hangisi acaba bunun bi yazılımı varmı nereden bulabiliriz

Peki bu lenze sürücülere self test yaptırabiliyor muyuz? İlla test ortamı kurmak zorunda mıyız?

türkçe pc ile lenze inverter yedekleme proğramı var mı yardımcı olurmusun.

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,933
Son üye
selcukbatman54

Yeni konular

Geri