ATV11

forramazan

Üye
Arkadaşlar mrb benim sorunum var elimde atv11 hız kontrol cihazı var bu cihaz uzun süredir sorunsuz çalışıyor.fakat bir kaç gündür atv11!in ekranında sp1.sp2 fun.ve çalışılan frekans yazıları sürekli ekranda ve bu şekilde dönüyor aynı yazılar ekranda sürekli değişerek tekrarlıyor ama sürücü normal çalışmasına devam ediyor tuş takımlarıda işlev yapmıyor enerjisini kesip bekliyorum tekrar açıyorum yine aynı start köprüsünü kaldırıyorum busefer bu kodlara rdy komutuda ekleniyor bu şekilde komutlar sürekli tekrarlıyor.
Yardımlarınızı bekliyorum

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Sürücüyü kapattığınızda bir süre bekler kapanır, açıldıktan hemen sonra rdy yani hazır mesajı gelir açıp kapattıktan sonra bu satırında işe dahil olması bu sebepledir. diğer Tuş takımlarının çalışmıyor olması sorun içinde ip ucu veriyor muhtemelen tuşlardan biri basılı kalmış ve geçir yapmasına sebep oluyordur. farklı bir panel takıp denerseniz belki çözüm olur

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri