siemens 2,2 kw sürücü

yavuz31

Usta Üye
arkadaşlar siemens 2.2 kw sürücünün 24 volt bağlantı şeması veya yardımınız lazım sürücü 220 giriş 380 volt çıkış 12 bar ile çalışan bir buhar kazanına su basacak pompayı ihtiyaca göre transmitter ile oransal çalıştırıp durduracak proje genelini oluşturdum ancak sürücülere yabancı olduğumdan 24 volt panel bağlantısı lazım start stop gibi

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
frekans inverteri siemensin hangi serisi arkadaşım

Sürücünün çıkışı da 220 Volt'tur faz faz arası. Motor bağlantınızda sizi yanıltmasın. Ürün numarasını verirseniz detaylı bilgi verebiliriz.

arkadaşlar modeli siemens 420 inverter; motor 2.2 kw buhar jenaratörüne bağlayacam jenaratörün tüm ekipman ve devrelerine hakim durumdayım 1 basınç transmitteri ile oransal sinyal alıp emko 50 serisine çift modül bağlayarak hem sürücüyü hemde brülörü 12 barda çalışan jenaratörün sistemden istediği buhar miktarına göre oto çalıştırmak istiyorum kapalı devre projesini açık hale getirdim ancak açık projeye sürücünün 24 volt devresini bağlayamadım sürücüler konusunda yeniyim sürücünün 24 volt panelini izah ederseniz sistem ve alarm rolelerinin yanına 1 role daha ekleyip sürücüyüde sisteme dahil edeceğimi düşünüyorum teşekkürler (ayrıca 1 transmitter ile hem sürücü hem brülörü çalıştırmak doğrumudur yoksa 2 transmitter mi kullanmalıyım)

Terminal 5 İleri yonde start
Terminal 6 geri yonde start
Terminal 8 24V pozitif
Terminal 9 negatif

Digital start aktif olması için P700=2 olmalı P701=1 olmalı

Terminal 5 İleri yonde start
Terminal 6 geri yonde start
Terminal 8 24V pozitif
Terminal 9 negatif

Digital start aktif olması için P700=2 olmalı P701=1 olmalı
Start için Terminal 5 ile 8 arasına bir tane Pako şalter bağla (Buton olmaz, kalıcı olması lazım) yada Kontaktör yada röle kontağı. Transmitterden gelen 0-10 volt 3-4 nolu terminallere bağlanacak (3 +). P0700:2 olacak(kumanda kaynağı), P1000:2 olacak(frekans ayar noktası) Tabi diğer parametre değerlerini de girmen gerekiyor motor etiket değerleri v.s.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri