1.4 kw 1,9hp spindle motor hız kontrol cihazı yardım

Arkadaşlar merhaba

220v 4,6a 1.4 kw 1,9hp 300hz spindle motorum var (türkiye imalatı olan bir firma)

cnc router yaptım ve yukarıda yazdıgım özellikteki spindle almak istiyorum ama hız kontrol cihazı almam gerek o yuzden uygun hangi inverteri almalıyım ve bunu benim cnc kontrol kartına nasıl bağlayabilirim bilgisi olan varmıdır kontrol kartım ebaydan aldım asagıdaki linkte yada hangi spindle ve hız kontrol önerirsiniz

yardımcı olursanız sevinirim

CNC 4 Axis 2M542 4.2A Driver & Breakout interface board for Router Mill kit | eBay

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Merhaba,

Delta VFD-E serisi 1,5kW Monofaze sürücü ile kullanabilirsiniz.
Ürün bilgileri;
VFD-E SERİSİ

Delta AC motor sürücüler 3600.0 Hz e kadar çıkış frekansı seçenekleri
ile spindle uygulamalarında birçok alanda kullanıma sahiptir.

İyi çalışmalar.

benim kartıma nasıl bağlayabilirim spindle pc üzerinden kontrol etmek istiyorum

INVT CHF100A Monofaze Besleme ürünü kullanabilirsin. oldukça fazla bu konuda uygulama yapılmıştır. Genelde Hetz marka spindle ile 300Hz motorlarda uygulama yapılmıştır.

Kolay Gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri