atv 11 do ucu ne işe yarar

nitekser

Üye
arkadaşlar merhaba atv 11 do ucu görevi nedir atv 11 yerine atv 12 inverter takacağım atv 12 deki do ucu hangisi oluyor. ve parametreleri nedir do ucu makinayı hataya sokuyor görevi nedir acaba makinamı arızalı yoksa invertermı.

iyi çalışmalar

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
arkadaşlar merhaba atv 11 do ucu görevi nedir atv 11 yerine atv 12 inverter takacağım atv 12 deki do ucu hangisi oluyor. ve parametreleri nedir do ucu makinayı hataya sokuyor görevi nedir acaba makinamı arızalı yoksa invertermı.

iyi çalışmalar

atv 11 de do analog ve digital çıkış demek bu çıkışı digitalmi yoksa analogmu kullanacağınızı bilmenizgerek ve​
atv 12 de ise digital çıkışı LO1 dir analog çıkışı AO1 dir bu çıkışları ne amaçla kullanacağını bilmeniz gerek mesela maksimum frekansa ulaştı çıkış vergibi forumda atv 12 manueli mevcut incelerseniz problemi çözersiniz umarım, çözemezseniz yardımcı olurum.​

Ben kullandığım çoğu atv serisi inverterde do çıkışını kullanmadım inverteri takmış olduğum cihazda bu çıkışın asıl gorevi nedir bağlamadığım zaman makina hata veriyor. bu inverterden kaynaklanan bir olaymı yoksa cihazdanmı bu test etmenin bir yolu yokmu emin olamıyorum arıza cihazdamı yoksa inverterdenmi teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri