abb pse 210 serisi softstarter hatası

yks001

Üye
kullanmış olduğum abb pse 210 serisi softstarter PH3 hatası vermekte.kılavuzunda yazıyo onu biliyorum ama yerine başka bi 210 kullandım 1 hafta sonra oda aynı hatayı verdi.motor gücü 92 kw(dalgıç motor).asenkron motordan çok bi farkı yok.bu 210 ları söküp yerine pse 170 kullandım.1 ay sonra aynı sorun çıktı.servisini getirdim ürünlerin hepsini alıp götürdüler geri geldiğinde 1 hafta çalıştı.bu softstarterlerin gidip gelme ve arıza aşamalarında motor DİREK çalıştı.250 amp.kompakt şalter ile direk çalıştırdım.arızayı halen çözmedik.motor kalkıyor bypass a geçerken hata veriyor.bypass hatası yazıyor kılavuzunda.tamam biri verirde 4 ü demi verir aynı hatayı.haftada bir softstarter değiştiriyoruz.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri