LS SV022İC5-1F Driver Hatası

speedy0975

Üye
Merhaba arkadaşlar.

İşyerinde bazı makinalarda (bolca) LS SV022İC5-1F Driver kullanıyorum.Bazı bölümlerde kullandığım sürücülerde bir hatayla karşılaşıyorum ama çözüm üretemedim.Normal şartlarda çalışma devam ederken sürücü ekranında 0,5 yazıp, yanıp sönüyor ve çıkış vermiyor.Aynı yere kabloları sökerek aynı tip yedekteki sürücümü takıyorum problemsiz çalışma devam ediyor.Ne hikmetse birkaç gün sonra yine operatör aynı hatayı verdi diye telefona sarılıyor.Daha önce söktüğüm sürücüyü atölyede deniyorum aktif çalışıyor ve makinaya takıyorum, çalışma normal.Fazla değil 2 gün sonra aynı arıza tekrar ediyor.2 kez tamire gönderdim, ordakiler ölçüm yapıp motor sürüyorlar, sıkıntı yok, normal çalışıyor diye geri gönderiyorlar.Bu konuda fikri olan veya başına gelen varmı? Bana sıkıntısı kısa sürede sürücü değiştirip durmak.Söktüğümü 2 gün sonra yine kullanabiliyorum :eek:

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bu konuda yardımcı olabilecek bi arkadaş yokmu ?

Forum istatistikleri

Konular
128,148
Kullanıcılar
449,887
Son üye
ckiplano

Yeni konular

Geri