Yaskawa v1000

ci84

Üye
yaskawa v1000 elektrikler gidip geldiğinde hataya geçiyor. türkçe döküman bulamıyorum.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
yaskawa v1000 elektrikler gidip geldiğinde hataya geçiyor. türkçe döküman bulamıyorum.
çalışırken enerji gidip geldiği zaman arızaya geçiyo sanırım .sigortadan kapat aç yaptığın zamanda arızaya geçiyomu? arıza kodunu da yazarsan yardımcı olabilirim.

Arkadaşlar elimizde YASKAWA varispeed G7 İnvertör var şifre girilmiş şifreyi giren kişide rahmetli olduğundan şifreyi kaldıramıyoruz
yeni frekans değerleri girmemiz gerekiyor acil yardım lütfen

bende omron v1000 türkçe parametreler var. istersen ....

sigortadan açıp kapattığımda düzeliyor lakin otomatik hata reset parametresini bulamadım.
birde omronv1000 ile yaskawav1000 arasında ne fark var

arkadaşlar hata kodlarının açıklamaları olan kullanım klavuzu var mı elinde olan ?

Yaskawa V 1000
için
ob1 hatası nedir ?

Son düzenleme:
arkadaslar yaskawa 1000 CrSR ARIZASI VERIYO BİLGİSİ OLAN VARMI KOPRU KESMEYE AİT

omron 2014 ortalarına dogru yaskawa ile yolunu ayırdı.şimdi omron hitachi olarak yoluna devam ediyor.
bu zamana kadar ki dönemde omron v1000 ile yaskawa v1000 aynıdır.

arkadaşlar hata kodlarının açıklamaları olan kullanım klavuzu var mı elinde olan ?

Yaskawa V 1000
için
ob1 hatası nedir ?
Oh 1 olmasın. Overheat hatası. Ya soğutma faninda sikinti var ya da aşırı yük sorunu olabilir. Manual de var

Ekli dosyalar

• yaskawa V1000.pdf
    9.6 MB · Görüntüleme: 391

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri