GE marka VAT-23D sürücü sorunu

arkadaşlar ekte bağlantı şemasını verdim.sistemde aynı özellikte köprü şeklinde ayakları kızak ta gidip gelmesi için her iki taraf için aynı özellikte motor ve General marka sürücü var.ben bu sistemde diyelim ki köprüyü + tarafa çekecegim A0.A parametresini 90 çekiyorum(fabrika çıkış değeri 96) ve b6.5 parametresinide 1 yapıyorum sitem + yöne gidiyor.fakat köprüyü - yöne çekmek istedigimde anında sayma hatası verip duruyor.- ye çekmek istedigimde A0.A parametresini 90 çekiyorum ve b6.5 parametresini 2 yapıyorum o zaman - yönde gidiyor.yaptıgım tüm bu değişiklikler sadece bir taraftakinde yapıyorum diğer sürücü makine imalat çıkış değerlerinde kalıyor.diğer tüm parametreler bire-bir aynı (yani A0.A----96 ve b6.5----1 degerinde) .digital giriş için kullanılan rölelerin kontaklarında bir problem yok çekmesi gerekende çekiyor.kafayı yicem bulamadım bir türlü diğer parametre değerlerinide isterseniz yazabilirim.sürücünün kullanma klavuzu yok.internettede bulamadım.yardımcı olursanız beni ihya edersiniz.teşekürler.

Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
sanırım çok uç bir arıza. bu sürücünün kulllanma klavuzu olan var mı?

arkadaşlar biraz geç oldu.ama arızayı buldum arıza meknikten kaynaklanıyormuş.her iki tarafta bulunan gramier dişlilerinden bir tanesi biraz boşluklu kalkıyor yani 1 saniye (en fazla 1.5 sn ye)kadar geç kavrıyormuş.fabrika çıkış parametreler, ile çalışır durumda.hayatımın en uzun arızası oldu.ama çooookkkk büyük dersler çıkardımmm.arızaya en basitinden başlasaydım bu kadar saç yoldurmayacaktı.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri