dijital potansiyometre-micromaster 420 bağlantı

zelio87

Üye
merhaba emko epm 3790 dijital potansiyometreyi micromaster 420 ye nasıl baglayabilirim.sanırım dışarıdan 24v gibi güç kaynagı baglamam gerekiyor.+ giriş yeri var fakat eksiyi nereye baglıycagım.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Kardeş emko epm 3790 cihazının 11 ve 12 nolu terminalleri ile MM420'nin 3 ve 4 nolu terminallerini birbirine bağlıyorsun o kadar...
MM420 için ayrıca besleme kaynağına zaten gerek yok... Emko için ise 24 VDC veya 220 VAC besleme yapman gerekiyor...

usta dedigin gibi yaptım yine olmadı.sadece sürücünün soğutma fanı devreye giriyor.biraz daha detayverirsen sevinirim

Sürücü ye dijital potansiyo metreden 0-10 volt geliyormu. bakın geliyorsa doğru yere bağlanmış mı. bakın normal se eğer sürücü start almaya bilir. Start stop bağlantı ve ayarları kontrol edin voltaj gelmiyorsa normal potans la start alıyormu diye bakın

emko nun çıkışı 0-10v mu 0-20ma mi? ona dikkat et emko nun çıkışı ile sürücü giriş tipi aynı olmalı, emko nun çıkışı fabrika çıkış lı sabit geliyor uygun değil ise sürücü girişini değiştirebilirsin.

sürücünün parametreleinden değişiklik yapman lazım kumandanın dışardan olduğunu bildirmen gerekiyor sanırım702 parametresi yanılıyoda olabilirim

motor sürücünün topragı ile endanın topragını birleştir muhakkak sorunun cözlür inş

enda yazmışım farketmez

Arkadaslar elimde moscon e 7 serisi surucu var ama dahili potansiyometre baglayamadim birde parametre ayarlarini yapamadim yardimlariniza ihtiyacim var

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri