BASINÇ TRANSMİTELİ VE YOLVERİCİ İLE MOTOR HIZ KONTROLÜ

teker79

Üye
Öncelikle konuyla ilgili bilgi veren ve ilgilenen tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Arkadaşlar akışkan sıvılarda basıncı sabitlemek istiyorum elektrik motoru basınç düştükçe devri artacak basınç değeri yükseldikçe motor hız düşürecek arada plc kullanmak istemiyorum 60Hp bir elektrik motoru için kullanmam gereken sürücü markası ve transmiter tipi ve uygulama şemaları ilgilenen arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum...

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Konuyla ilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum bu işi gurup motorlar içinde uygulamak istiyorum plc olmadan (çok hassas bir dengeye ihtiyacım yok ) istenilen basınç değeri yakalanana kadar motorları sıra ile devreye alacak yada çıkaracak önerebileceğiniz markalar ve uygulama şekilleri arkadaşlar

sayın arakdşaım sürücü markası nedir sürücünün pıd yapma özelliği varsa direk sürücü ve basınç transmitteri ile yapabilirsin ğer yok ise bir röle ile yapabilirsin ona göre röle markası vereceğim

Önerilere açığım sayın ustam kafamda belirgin bir marka yok ama problem yaratmayacak adam akıllı bir marka tercihim olacak ilgin için teşekkür ederim önerilerini bekliyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,829
Son üye
mehmetoner

Yeni konular

Geri