Vinç Uygulamasında Hangi Marka Sürücüyü Önerirsiniz

CELİK_CPU

Onursal Üye
Onursal Üye
22kw 1000d/dk kanca motoru için hangi marka sürücü ve kaç kw sürücü uygun olur sizce

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
control teknık istanbul
fırma motor gucune göre sana detaylı bılgı ve cozum uretır
kolay gelsın

neden controlteknik neden abb neden siemens değil control teknik sürücünün özelliği ne yani neden onu kullanmalıyım

garatı suresı uzun diger fırmalara gore

urunlerının arkasındalar
en onemlısı teknık destek

arkadasım telemecanıque arkana bakmadan kullanabılırsın ATV61 veye ATV71 yeni cıkan versıyonlara gayet cok guzel ve turkce erısım panellı her turlu sorundada yardımcı olurum

Kardeş Delta marka sürücüleri tavsiye ederim.Şimdiye kadar devreye aldıklarımda hiç bir sıkıntı çıkmadı.Birde fiyat,destek ve garanti noktasında çok iyidir.

arkadaşım ABB-ACS 800 serisi öneririm biz şimdiye kadar hiç problem yaşamadık.kreyn softverisi olanları var.yıllardan beri onları kullanıyoruz.

Bende tercihimi abb acs 800 sürücüden yana kullandım ve crane makrosu yüklettim ve şu an çok güzel çalışıyor.

Merhaba danfoss vlt automation drive fc-302 serİsİnİ al derİm ÇÜnkÜ dantek otomasyon olarak danfoss tÜrkİyenin teknik servisiyiz aklina takilan bİr Şey varsa www.dantek.com dan bana ulasa bilirsin

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,844
Son üye
mehmet.ali.turhan.99@gmai

Yeni konular

Geri