Enda E 200 3,7 kw motor sürücüsü

TATANKA210

Üye
Arkadaşlar 3 kw motoru sürmek için aldığım sürücüde ne yazıkki istediğim tork değerine karşılık gelen frekans değerine ulaşamıyorum

Şöyle anlatayım kitapçığı okudum fakat pek anlayamadım ne yapacağımı bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Motor boş yükteyken istediğim devir ve frekans değerine ulaşabiliyıorum manuel olarak fakat yük geldiğinde motor belli bir hızda devam edip sonra yük durumuna göre duruyor ve aşırı ısınıyor sürücü içerisindeki hangi parametreler ile değişimi sağlayabilirim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
motor ısınıyor demişssin bu motorunun zorlandıgı mevcut sisteme ufak geldiği yada bağlantında ( yıldız- üçgen ) sorun oldugu anlamına gelır 220 demi 380 demi çalıştırıyorsun bunların hepsi önemli bu motor daha evvel bu makinayı problemsiz çalıştırıyorsa bu promlem yeni olduysa tahminim 220 girişli sürücü kullanıyorsundur sana tavsiyem 380 girişli bir sürücü kullan ve motoru yıldız yap

E200 üç fazlı bir üründür. Motor uygun güçte ise A31=2 yaparak vektör kontrole almanı tavsiye ederim.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri