altivar 31 sürücüsü olan makina swici görüpte durunca FLT hata mesajı veriyor

yunusx

Katılımcı Üye
altivar 31 sürücüsü olan makina swici görüpte durunca FLT hata mesajı vererek korumaya geçiyor hız 40 hz, fren direnci yok, sürücü sıfır sorunu nasıl çözebilir yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
flt hata mesajı değilde hata menüsüdür onu göstermesinin sebebide hata menüsü yani flt menüsünden bir veya birkaç parametrenin aktif veya pasif edilmesidir flt menüsündeki parametreleri elinde manuel varsa fabrika ayarlarına getir eğer yoksa sürücüyü komple fabrika ayarlarına getir I-0 menüsünden FCS parametresini bul ok işaretine basarak InI ya 3 saniye kadar basılı tut no ya geçtiğinde fabrika ayarlarına geçmiştir tekrar hız ve rampa ayarlarını yaptıktan sonra çalıştır muhtemelen hata kalkacaktır.

sn üstatlarım benim atv 31 ile bir sıkıntım var 3 gündür uğraşıyorum çözemedim yardımlarınızı bekliyorum fun=blc komutuna ulaşamıyorum motor start alıyor ama fren salmıyor r2 rolesi kontağı kapatmıyor bunu nasıl atayabilirim bLC atanması nasıl yapılıyor acil yardımlarınızı bekliyorum kafayı emek üzereyimtaşakkürler

r2 rolesi parametreleri I-O menusunden atanır.
I-O menusunden r2 nin icine girip Fta secerseniz Set menusune ftd isimli bir parametre eklenecektir.
ftd menusunden kac hz ayarlarsanız surucu o frekansa ulasınca r2 rolesi aktif olacaktır.

Bu role farklı ihtiyaclara gore de programlanabilmektedir.Ancak default olarak nO secilmis yani atanmamıştır.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri