Teco İnverter

CIMALAK

Üye
arkadaşlar bu makinayla çalışan varmı bu makinanın para metrelerini netten indirdim ama çalışmasında istediğimmşeyleri yapamıyorum mesela panel üzerinden çlıştırdoğom halde uzaktan tek anahtarla çalıştıramıyorum bilen arkadaşlar varsa görüşelim teşekkürler şimdiden ilginize

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
kolay gelsin arkadaşım sana hangi parametreleri lazım özelden msj atarsan yardımcı olurum

kolay gelsin arkadaşım sana hangi parametreleri lazım özelden msj atarsan yardımcı olurum
hoca mesaj sayısı 20 den az olduğundan özel mesaj atamıyorum ama sorunum şben bu makinayı kendi panelinden çalıştırıyorum ama dışardan bir kontakla önceden verdiğim değerde dönmesini istiyorum hız değerini panelden vermek istiyorum ama run olmasını bir kontakla yapmak istiyorum kataloğundan anladığım kadarıyla sn 4 parametresini 1 yaparak ve sc ile 1 i köprüleyerek çalışması gerekiyo ama çalışmıyo acaba başka nereleri değiştirmem gerekiyo

ürünü satan yer teknik destek vermeli

oda olamzsa ithalatçısı ile iletişime geç daha hızlı çözersin

hoca mesaj sayısı 20 den az olduğundan özel mesaj atamıyorum ama sorunum şben bu makinayı kendi panelinden çalıştırıyorum ama dışardan bir kontakla önceden verdiğim değerde dönmesini istiyorum hız değerini panelden vermek istiyorum ama run olmasını bir kontakla yapmak istiyorum kataloğundan anladığım kadarıyla sn 4 parametresini 1 yaparak ve sc ile 1 i köprüleyerek çalışması gerekiyo ama çalışmıyo acaba başka nereleri değiştirmem gerekiyo

Merhaba,teco nun kodunu yazabilirmisin?

Merhaba,teco nun kodunu yazabilirmisin
7200 MA

sn CIMALAK pnp - npn seçici anahtarının konumuna bağlı olarak +24 V veya com ucundan anahtarlama yapmalısınız. bendeki n3 serisi kataloğundan baktım eğer parametreler değişik değilse b000 parametresinden harici start stop yapılacak konumu ayarlayabilirsiniz. b004 ten de frekans kaynağını ayarlayabilirsiniz.

sn CIMALAK yaptıklarınız doğru görünüyor çalışması lazım. n3 serisi ile alakası yokmuş bir önceki mesajımı dikkate almayın.

tewekkurler arkadawim.burda yeniyim siteni her turlu anlamak icin vakit lazim,senden ricam mene kumanda devre semalari icin yardimci projeler gonderersen?

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri