AC inverterler hakkında akademik ve temel/ileri seviyede pdf'ler

james_sr

Üye
Arkadaşlar burda Lenze, Siemens, telemecanique, omron a ait eğitim, katalog pdf ve ppt ler mevcuttur. Burada ki kaynakların özellikle inverterle yeni tanışanlarla öğrencilerin işine yarayacağını umuyorum. özellikle acd_1.pdf ve inverte_basic.pdf ile power point sunumunun faydalı olabileceini düşünüyorum.
link:

https://www.kontrolkalemi.net/drive/s/ZabxTLwif67GGd5ILNypisP2OjK6HO
Inverterler.rar

not: eğer faydali olduğunu düşünüyosanız +1pop ;)

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
çok teşekkürler
ilerde bende elimdeki katalogları ekleyebilirsem çok daha geniş bir arşiv olur inşallah

merhaba arkadaşlar, ac- ac konverter konusunda araştırma yapıyorum. konuyla ilgili bilgisi olan ve faydalanabileceğim kaynakları yada web sitelerini bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.

tek fazlı asenkron motorun sürülmesi konusunda elinde döküman olan arkadaşlar, paylaşımlarınız için şimdiden teşekkür ederim ;)

paylaşım için çok teşekkürler.bu bilgiler çok işime yarayacak.ellerinize sağlık...:):)

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri