Toshiba İnverterler ile İlgili Tüm Sorular Buraya

kolay gellsın pres uzerıne baglı 45kw vf-ps1 surucum var.ben bunun durusunu serbest durma yapmak ıstıyorum hangı parametreyı kac yapmam gerekıyor acaba

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
merhaba arkadaşlar ben tavuk çivtliğinde fan kontrolünde kullanmak istiyorum elverişli olurmu yardımınız için şimdiden teşekkürler

Benim elimde 7.5 kw toshiba sürücü mevcut.
Şuan sistem çalışıyor ancak sistem üzerine pot bağlantısı yapmak istiyorum.
Şuanki çalışma durumu makina aktif edildiğinde ileri yönde sürekli hareket ediyor.
Ayrıca manuel ileri-geri çalışma pozisyonlarıda mevcut.

Ben buna potansiyometre ekleyerek hızını kontrol etmeye çalışıyorum.
Ancak şöyle bir sorunla karşılaştım.
cNod : 0
fNOD :2 olarak ayarladıktan sonra potansiyometreyi son kademeye aldıgımda 53.6 HZ gösteriyor.
Max HZ olarak 80 ayarladık. Sonuç yine aynı.
Potansiyometreyide değiştirdim tekrar aynı sorun ile karşılaştım.
Nasıl düzeltebilirim ?

Tamamdır parametreleri sıfırlayıp tekrar girdiğimde düzeldi.

Merhaba arkadaşlar Toshiba marka VF-S11 model sürücler için PC den yükleme kablosu bağlantı şeması paylaşabilirmisiniz?

arkadaşlar adam konuyu açmış ve sabitlettirmiş, fakat hiç bir soruya cevap verilmemiş ne iş??

Bilmediği için cevap verememiş :) o sadece sürücüyü satmakla görevli herhalde :)

Hertürlü Inverter sürücü tamiri yapan .uygun fiyata. Mesela lenze, multiax. Dokuma makinalarin sürücüleri genellikle.Uzman eleman veya firma bilgileri verebilirseniz sevinirim. Avrupada yenisi cok pahali. Avusturyadan selamlar.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Forum istatistikleri

Konular
128,100
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri