Leroy somer unıdrıve sp servo uygulaması

Arkadaslar elimde Leroy somer marka unidrive sp sürücü ve yine aynı marka unimotor servo var.Bir adet SM Apllication ve SM I/O Plus modülü de var.Yapmak istediğim uygulama 12 ayrı kontrol noktasına gidip sistemde gerekli işlemleri yapmak.Suan servoyu ileri geri döndürüp hız referansı atıyabiliyorum.Sypt_Pro ve CT_Soft kullanıyorum.Ancak encoderden okunan değeri sıfırlamak istiyorum ve gerçekleştiremiyorum.Sürücü güç altından cıkıncada encoder değeri sıfırlanıyor ben kaldığı yerdeki değeri tekrar encoder hafızasına nasıl yüklerim ve home pozisyonunda encoderi hafızasını nasıl sıfırlarım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Hocam sen yardım istemişsin benimde bir yardıma ihtiyacım var sypt lite programı ile ilgili birşey biliyormusun kaynak nerden bulabilirim diğer programları kullandığın için bunun hakkında da bilgi sahibi olabileceğini düşündüm
İnşallah senin konunda yardımcı olan çıkar kolay gelsin

composer 84 arkadaşım. yapmak istediğin olayda sanki sen relative modda çalışıyosun gibi geldi bana. yapmak istediğin şey hakkında paslaşırsak belki sana yardımcı olabilirim. home pozisyonu ile ilgili de bişiler yapabilirim sanırım. bende yaklaşık iki senedir bu syptpro ile yırtınıyorum. daha çok servolarla çalışıyorum. mail adresimi ekle bi ara tartışalım msn de. [email protected]

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri