Telemecanigue-Vacon sürücüler hakkında sorunlar ve uygulamalar buraya

merhaba
Atv71 ile yaptığınız uygulama hakkında bilgi verebilme sansınız varmı.Uygulama mesala vinç ise hareket tipi yatay mı yoksa dikey mi .Sistemde frenleme dirençiniz varmı?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
slm kolay gelsin atv 11 sürücüsünün referans hızlarının hangi parametreden yapıldığını bilen varmı

selam , vacon hız yükselticimizde F 1 58 hatasını alıyoruz.çözüm önerrilerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler...

söyle bi sorum olacak asenkron motorlara hız kontrolu takınca güç düşermi yani 7.5 kw motorun gücü 4 kw filan düşermi

Merhaba Mesisim

F1-58 hatası dijital girişlerden birini Mekanik Fren bilgisi olarak atadın ise ve burayada mekanik fren açıldı bilgisi gelmiyorsa sürücünün vereceği bir hata olarak biliyorum, mekanik fren açıldı ve kapandı bilgisini veren siviç,kablo bağlantılarını kontrol etmeni tavsiye ederim

En kısa zamanda yine aranızdayım...şafak:162 :D

arkadaşım samet hız kontrol sürücü kullanımında yeniyim sıkıntım atv 12 ile 0,75kw motoru üzerindeki pot ile yol verip ayrıcada sağ sol yaptırmak istiyorum ancak üzerindeki pot ile yol veremedim run bastıgımda sabit hız ile tek yönlü çalışıyor ve +24 ile l1 ve l2 köprüledigimde de sag sol yol almıyor tek yön de yol alıyor yardımcı olursan atv 12 konusunda ve burda yapmam gereken parametreleri açıklarsan sevinirim bu arada form da yer alan ve paylaşım da bulunan tüm arkadaşlarıma teşekkürler iyi çalışmalar

ARKADAŞLAR atv 12 ile 0,37 kw lık bir motoru sürücem. yanlız istediğim 0-10 v analog sensör kullanmak. yan, sensörden aldığım ikazla motora yol vermek istiyorum. nasıl bir tip analog sensör kullanmalıyım ve atv 12 ye bağlantısı nasıl olacak yardım lütfen

ARKADAŞLAR atv 12 ile 0,37 kw lık bir motoru sürücem. yanlız istediğim 0-10 v analog sensör kullanmak. yan, sensörden aldığım ikazla motora yol vermek istiyorum. nasıl bir tip analog sensör kullanmalıyım ve atv 12 ye bağlantısı nasıl olacak yardım lütfen

0.10v çıkışlı analog sensör alırsın sensörün -ucu cihazın com a sensörün + ucu cihazın +24 ucuna sensörün Q sinyal ucu cihazın AI1 e bağlarsın configuration menüsünden AIIT parametresini 10 v olarak ayarlamalısın .

Control Tech. Unidrive SP
surucu arıza moduna geçior
bi parametre ayarlarındna kaynaklandıgını dusunuoruz bılmeyen bır arkadaş kurcalamış..
Fabrika ayarlarına dön işlemini nasıl gerçekleştirebiliriz ?
Bu çözüm bize yardımcı olur mu ?

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri