Arkadaşlar sıkıştım dünyadaki en kaliteli LED üreticileri lazım

YSMT

Üye
URGENT!

Arkadaşlar merhaba,

Dünyadaki(Çin, Tayvan, Amerika, İngiltere,İtalya ve Türkiye) OEM ve ODM Led firmaları lazım..
ODM:Original Design Manufacturer(orjinal tasarım üreticisi yani ledi dışarıdan alıyor ve onlardan kendi dizaynını üretiyor..)
OEM:Original Equipment Manufacturer(orjinal aygıt üreticisi yani ledi kendi üretiyor)
Bana bu ülkelerdeki en iyi üretici firmalar lazım yani ODM den öte OEMler lazım aslında...
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim gerçekten..
Çokk makbule geçer..
Ben buldum ama birsürü led üretici firması var... bunların top olanları lazım bana.. ve neye göre top olmuşlar yani capital leri de önemli.. bu bilgilere en kısa zamanda ulaşmam lazım... bazı sitelerde top led manufacturers diye vermişler ama sermaye durumları, yıllık satışları, vs. bu bilgileri yok.. onların sitelerine giriyorum oralardanda ulaşmak mümkün değil birçoğunda...

HELP ME PLEASE!

nel elektronik adında bir toptancı var türk deil enson siparişin türkiyede ise 24 yurddışında ise 48 saat garantisi veriyorlardı bi bak istersen

Cree
Toyoda gosei
lumiled
seoul semiconductor (benim favorim)

___

led konusunda iyi sayılırım eğer bir sorunun varsa yardımcı olabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
bende led sektöründeyim antalyadayım...burda inanılmaz rakamlar dönüyor...arkadaşımın soruna gelince seoul led bu sektörde lider konumunda tasarım konusnda bilgim yok ama oem led yapıyorlar....pazar payı çok yüksek türkiye ayagını fiberli...psl diye aratırsan bulursun

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri