Busbar İşçilik Ücreti Hesaplaması

talebe34

Üye
ustalarım busbar döşeme işçilik ücretleri nasıl hesaplanıyor. yazabilirmisiniz. malzeme müşteriye ait biz sadece işçilik yapacağız. 1600 metrekarelik bir alan. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

montaj detayı önemli, bunu belirtirsen sana yardımcı olabilirim.

montaj detayı önemli, bunu belirtirsen sana yardımcı olabilirim.
slm bende 4000 amperlik aliminyum feeder busbar işçiliği yapıcam metresine 75 tl vermek istiyorum yaklaşık 1,5 mt de bir tij atıcam yerden yüksekliği 3 mt busbarın ağırlığı 160kg sizce ne kadar işçilik önermem lazım teşekkür ederim kolay gelsin

slm bende 4000 amperlik aliminyum feeder busbar işçiliği yapıcam metresine 75 tl vermek istiyorum yaklaşık 1,5 mt de bir tij atıcam yerden yüksekliği 3 mt busbarın ağırlığı 160kg sizce ne kadar işçilik önermem lazım teşekkür ederim kolay gelsin
montaj detayı derken 12 lik çelik dubel kullanıcam yaklaşık 40 cm tij uzunlukları olucak busbarın yaklaşık 400mt mesafesi var

ustalarım busbar döşeme işçilik ücretleri nasıl hesaplanıyor. yazabilirmisiniz. malzeme müşteriye ait biz sadece işçilik yapacağız. 1600 metrekarelik bir alan. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
ben erbildeyim bir firma var burada taşore almış işçiliği 1600 amperden başlıyor 6300 amp kadar yaklaşık mesafe 3000 metre busbarların toplamı 35 dolara metresini anlaşmış

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri