PLC Öğrenme

ertugrulc

Üye
Arkadaslar öncelikle böyle güsel bir paylaşım platformu sağlayan herkesin eline sağlık.
Ben PLC proglama öğrenmek istiyorum ve PLC setlerini araştırdım bunların fiyatlarıda biraz yüksek kursların vereceği 2 günlük eğitimnde paranın değerine karşılık olmıyacağını düşünüyorum.Malum Krizdeyiz :) Bende kendi cabamla öğrenmek istiyorum.Değerli arkadaslara sorum benim temel elektronik kavramların dışında bir bilgim yok.Plc öğrenmeye başlamadan iskeleti oluşturması bakımından öncelikle hangi konulara bakmam gerekiyor.

Yardımlarınız için teşekürler.

Merhaba,ilk etapta lojik kapılar veya otomatik kumanda,sayı sistemleri gibi konuları iyice pekiştirmenizi tavsiye ederim,forumu araştırırsanız güzel dokümanlar bulabilirsiniz,megep modüllerinide inceleyin derim,saygılar.

gerçekten benimde bildigim fakat eksigimin çok oldugu bi konu bende o modülleri bulup incelesem ii olur tşk ederim...

hangi ildesin bilmiyorum ama istanbul da ücretsiz plc ve otomasyon sistemleri kursu açıyoruz ilgileinrsen yardımcı olabilirim

otomatik kumanda mantığını anlarsan plc nin markalara göre yazılımı kolaydır kısacası iskelet otomatik kumanda dır

sayın hassan

bu plc eğitimi nerede verilecek bilgilendirirseniz sevinirim

Merhaba Hassan;

Bu kurslarla bende ilgilenebilirim.

Yeri ve zamanı hakkında benide bilgilendirirseniz sevinirim.

Selam Hassan bu bahsettiğin kursla ilgili bi açıklama yapabilir misin?

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri