og hücre lambası

yankesk

Üye
merhaba arkadaşlar.og hücrelerde bulunan fazları gösteren neon lambaları nereden temin edebilirim(hücreyi aldığımız firma hariç)bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim(acil)

Konu başlığı içerisinde; acil, yardım, acele vb. ifadeler kullanmayınız.

Düzenleme: Roboelektronik

Forum Kurallarını Okuyunuz.

...ankarada aysan elektrık diye bir fırma var orda og hucre ımalatı yapılmaktadır malzemeyı de bulabılırsın..eger reklam olduysa özur dılerım.

Kardeş Yanlış bilmiyorsam Aysan Ankaranın oldukça dışında (Çubuk Tarafında, Arkadaşın bir lamba almak için oraya gitmesi bir yana, ıssız bir yerde orayı bulması bile zor.

O ampuller,bildiğimiz,24-48-110 vs. gibi neon ampuldür.Bir tanesini çıkarıp bakarsanız,ampul satan her-
hangibir yerden bulabilirsiniz.

voltajına göre dışardan neon ampul alırsan içini çıkarıp diğerine monte edebilirsin. ben öyle yapıyorum. sadece 2 lehim söküp sonra yenisini yerine tak 5 dk. nı almaz. kolay gelsin.

sanırım og malzemesi satan heryerde bulabilirsin... çokta zor bulunan bişey değil

Sn.yankesk ,ampul satan yerlerden alıp değiştirmen en ucuz yoldur.Komple satın alman gerekirse,EDE,ESİT,ALCE,EMEK gibi firmalardan bulabilirsin.Hücre üreticiler buralardan alıyorlar.Kapasitif gösterge üretenlerde ampul satan yerlerden ampulünü temin ediyordur herhalde.

Forum istatistikleri

Konular
127,969
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri