Yaptığınız meslek dışı işler/Görevler

Merhaba;

Mesleğiniz dışında yaptığınız işler ve görevler nelerdir?

Mesleğim : Elektrik teknikeri

Meslek dışı işlerim : Sevkiyat ve Depo sorumlusu, Bilgi işlem şefi

bir firmanın otomasyon sorumlusuyum ve işlerin aciliyetine bağlı olarak bazen torna bazen freze bazen argon kaynağı bile yaptığım oluyor
bu işyerinde son haftam:D

normalde kendi mesleğim iklimlendirme klime soğutma sistemleri yani okuyorum şu an bölümüm üzerine ama hbim olarak elektronikle uğraşırım küçüklüğümden beri sanayide arabalar arasında büyüdüm babamın sayesinde otomotiflede uğraşıyorum tabi birde müzik var oda rap bilgisayarlarla uğraşırım heç boş durduğum yok her türlü meslege atılıyoruz

arkadaşlar bana sorarsanız kendi işi dışında istemeyereklte olsa iş yapan meslek grubu biziz saymaya kalkmayayım artık

S.A.
Mesleğim iklimlendirme soğutma 21 yıldır bu işi yapıyorum ama :D
*Elektronik kart tamiratı (klimalar için)
*Pic Program yazma.
*Plc ile uğraşma.
*Kart dizaynı ve imalatı.
*Elektrik kaynağı, oksijen kaynağı ve bilimum demir işi ve bakır boru kaynakçılığı.
*Soğutma sistem dizaynı.
*Otomasyon ve kontrol sistemleri.
....... vb.
Ama bakınca mesleğim bunların hepsini kapsıyor sadece klima söküp takma yada tamiratıyla işimiz bitmiyor. Bence İyi bir Teknik adam işinin dallarınıda bilmeli ve yapabilmelide. Kolay gelsin.

artık yakında sadece fabrikalarda çalışanlar için söylüyorum meydancılık ta yapıcaksınız bu nedirya her işe el atmışınız herkes kendi işini yapıcak ama nerdee artık olmaz ben bu konuda çok hassasım sadece işimi yaparım şirketimdede herkes böyle işsizliğin bazı sebeblerinden bir tanesi bir kişinin birden fazla iş yapması

özel sektörde ne iş verilirse onu da yaparsınız

ne kadar, çok iş yaparsanız o kadar yüklerler, hiç bir zaman boş vaktiniz kalmaz, teknik köleliğe hiç gerek yok, profesyonel olun biraz, bilişimi adamlar kaç parçaya böldüler, kimse uzmanlığı dışına çıkmıyor, fakat hepsi bilgisayar mühendisi, herşeyden anlamak maharet değil, çok acısını çektim...bu olay bana ne iş olsa yaparım abi mantalitesini hatırlatıyor, kimseye yaranamayacağınızı göreceksiniz...

elektrik teknisyeniyim işin yogunluguna gore mekenık işide yapabılıyorum

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri