zelio soft yardım şifre degiştirme

crazy_sas

Üye
arkadaşlar kolaygelsin zelio soft bir adet akıllı röle var ekrandan manuel olarak şifre degiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim.tşkler

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
şifre eklemeyi ve değiştirmeyi programı yükleme sırasında yapabilirsin ekrandan yapamazsın.

hoca ben yazılım yazıyorum fakat şifre koydum şifreyi degiştirmek istiyorum.yanlız logo pc kablosu yok bu şekil de cvb yazıcaksan yazma hoca,

ilkönce logomu zelio mu bir karar vermen lazım zelio da kısaca şunu söyliyeyim bilgisayar harici kendi ekranından şifre ekleyemez ve değiştiremezsin yukarıdada şifreli yüklemiş olsan dahi kendi ekranından şifre ekleyemez ve değiştiremezsin diye belirtmişimzaten üstelik cevabımda anlaşılmayacak bir durum yok bence siz kendinizi olumlu bir cevap için şartlandırmışsınız.

yok ben yanlış anlamışım pardon ben sadece fikir sahibi olabilmek icin bilgi sahibi olmak gerekiri bana söylüyosun sanmıştım yanılnışım özür seizin logonuzmuş bu.

logo sanırım kodu SR3 B261BD ŞİFREYİ KIRAMIYORUM VE ŞİFRE DEGİŞTİRMEK İSTİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ
TŞKLER

arkadaşlar gerek kalmadı tşklr en garantisi kabloyla baglanıp silmekmiş kablo buldum sildim.

ilkönce logomu zelio mu bir karar vermen lazım zelio da kısaca şunu söyliyeyim bilgisayar harici kendi ekranından şifre ekleyemez ve değiştiremezsin yukarıdada şifreli yüklemiş olsan dahi kendi ekranından şifre ekleyemez ve değiştiremezsin diye belirtmişimzaten üstelik cevabımda anlaşılmayacak bir durum yok bence siz kendinizi olumlu bir cevap için şartlandırmışsınız.
YANI BU ZELIO KULLANIŞLI DEGIL DEMEK ISTIYORSUN.BI ŞİFRE EKRANDAN DEĞİŞTİRILEMIYORSA EGER,NEYE YARAR BU ZELIO BANA SOYLERMISIN.BU KADAR BASIT BI MESELE HALLEDILEMIYORSA PESS DOGRUSU.SIEMENS LOGODA EKRANDA HERSEYI YAPIYORUZ.

Forum istatistikleri

Konular
127,969
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri