Zelio-Logic 2 Akilli Röle Kullanma Kılavuzu Türkçe

mstyalvac

Üye
Schneider Zelio-Logic 2 Akilli Röle Kullanma Kılavuzu Türkçe

zelio.jpg

İçindekiler:

Akilli Röle Montaji Öncesi Öneriler
Cihazin gücünü kesin.
Istenmeyen röle açilmasini önlemek için gerekli önlemleri alin.
Gerilim olmadigindan emin olun.
Gerekli toprak ve kisa devre baglantilarini yapin.
Her zaman kullanim kilavuzunda belirtilen hususlara uygun hareket edin.
Sadece kalifiye personelin akilli röleyi çalistirma yetkisi oldugunu unutmayin.
Otomasyon ve kontrol cihazlari, istenmeyen çalisma riskine karsi korumali olacak sekilde monte edilmelidir.
Kontrol sisteminin tüm baglantilari yürürlükteki güvenlik standartlarina mutlaka uygun olmalidir.
Besleme gerilimindeki dalgalanmalar veya degisimler, teknik özelliklerde belirtilen esik degerlerini asmamalidir aksi takdirde arizalara ve potansiyel tehlikeli durumlara yol açabilirler.
Tehlikeli durumlarin meydana gelmesini önlemek için acil durdurma sistemleri hakkindaki tüm standartlara uyum saglayin. Acil durdurma sistemi serbest birakildiginda, otomatik sistemin aniden tekrar çalismasina neden olmasini engelleyin.

Besleme gerilimindeki kesintiler nedeniyle bir uygulama kesildiginde, uygulamanin dogru biçimde islemeye devam etmesi ve kisa da olsa hiçbir tehlikeli durumun meydana gelmemesi için gerekli tüm önlemleri alin.

Yeni akilli rölenin isleyisi ve temel özellikleri hakkinda bilgiler

Akilli Rölenin Çalistirilmasi ve Kesfedilmesi
Akilli röle seçenekleri
Menü Açiklamalari
Akilli röle konfigürasyon seçenekleri
Konfigürasyon Menüsü
Akilli röle tarafindan taninan ve kullanilan Merdiven semasi elemanlari
Merdiven Semalari, LADDER diyagramlari
Akilli röle kullanilarak Merdiven semasina giris yapilmasi
Merdiven Semalarinin Girilmesi
Akilli röle kullanarak bir Merdiven semasinin yürütülmesi gibi uygulamalar hakkinda ayrintili bilgiler
Basit Uygulamalarin Yürütülmesi
Çalisma sirasinda kullanilan akilli röle kontrol özellikleri ve güç kesintilerinin ele alinmasi
Hata Ayiklama
Akilli rölenin kullanimi hakkinda örnek
Uygulama Örnegi
Sorunlarin çözümleri
Sorun Giderme
Uygulama yedeklemesi, aktarimi veya çogaltimi
Merdiven Semalarinin Aktarilmasi

Ekli dosyalar

• ZelioLogic_user_guide_tr.pdf.zip
    1.9 MB · Görüntüleme: 294
zelıoda baglantı yolu nasıl cızılır elemanın baqcagından ekı alıyorum yolu cızıyorum baska cızılmıs olan bır hat uzerıne nasıl ek yapılıyor

arkadaşlar zelio soft windows 7 de çalışırmı usb drver çalışmıyor ne yapmam lazım

schneider electric urunlerını ögrenmek ısteyenlere ders verebılırım akıllı röleden scadaya kadar istedıgınız kadarını ögretebılırım. ya da kurulu olan bır sistemın programını yazabılırım.

sayın ustalarım konuyu nereye açacağımı bilemedim acaba bana aşırı akım roleleri hakkında bilgi verebilecek ustam varsa sevinirim. saygılar.

zelio lpgic akıllı röle ile beş motor kontrol etmeye çalışıyorum. motorların çalışma zamanları farklı. ekran üzerinde her motorun çalıştığını veya arızalandığını görebilirmiyim. ayrıca bu motorların çalışma zamanlarını Z butonları ile ayarlayabilirmiyim teşekkürler

zelioda bu söylediklerinin hepsini rahatlıkla yapabilirsin motor arızalarını ve çalıştığını görebilirsin sr3 modelini kullanman lazım ve zaman ayarlarınıda kullandığın timerin kodunu parametreden bulup değiştirebilirsin

çalıştığım fabrikada tek bir yerde zelio var zaman ilave etmek istedim fakat olmadı yardımcı olabilecek varmı?

Forum istatistikleri

Konular
127,949
Kullanıcılar
449,595
Son üye
Ferden1011

Yeni konular

Geri