zamanli kap acip kapama

iyi gunler herkese gunluk cok seyahatlerim oluyor evcil hayvanimi yanima alamiyorum bunun icin ona kap yapmayi dusunuyorum mesala kaba mama koyup kapattiktan sonra 3 saat sonra kapagin acilmasi gibi bir sey simdiden cok tesekkur ederim yardimlariniz icin.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
E
iyi gunler herkese gunluk cok seyahatlerim oluyor evcil hayvanimi yanima alamiyorum bunun icin ona kap yapmayi dusunuyorum mesala kaba mama koyup kapattiktan sonra 3 saat sonra kapagin acilmasi gibi bir sey simdiden cok tesekkur ederim yardimlariniz icin.
Entes pcb 50 gercek zaman saati ile istenen gunde istenen saatte istenen saat kadar bir roleyi cektirebilirsiniz ustelik elk gitse bile yaptiginiz prg calismaya devam eder silinmez elk geldiginde hangi zamanda ne yapilmasi gerekiyorsa prg aynen devam eder kontrol ettiginiz rolede yaptiginiz duzenegi calistirir bu bilgileri elk bilginiz odugunu var sayarak soyledim mekanizma ve elk le ilgili yardimci olabilirim

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri