zaman saati ile günde 20 kez siren çaldırma

naazar

Üye
selam arkadaşlar ben işyerimde sabah işbaşı çay molası yemek molası ve iş bitiminde otomatik olarak zaman saati ile siren çaldıracağım saatler şöyle sabah 08 de çalacak 15sn saat 10 da 10:15 te,12 de 13 de,15 15:15,18de,22de,24-24:15de,03-04 de,yine sabah 08 nasıl bir zaman saatine ihtiyacım var siren olarakta 100db yüksek olmalı sesi rica etsem yardımlarınızı bekliyorum.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
dıjıtal zaman saatlerı astronomık dye gecer cogu yerde onerırım zıl ıcınde motorlu sıren duyulmama gıbı bır sansı yok

prozil dersana ve okul zil sistemini kura bilirsin Ünallan elektronitten internetten bi incele cok kullanışlı

astronomik zaman saati ile aynı uygulama bizde de mevcut kullanışlı bir malzeme

arkadaşlar tşk ederim beni bilgilendirdiğiniz için siemens 7LF4411-0 ürün kodlu 56 programlı bir zaman saati var bununla işimi gördüm.

siemens-7LF4411-0-zaman-saati.jpg

hazır devre satılıyor. sren devreleri onu denesen

Dijital saatli priz al tak sireni istediğin kadar çaldır.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri