Zaman roleli yol verme devresi

MKursad

Üye
SA Arkadaslar
Ödev EKTS programıyla yapılacak rica etsem yardımcı olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• IMG-20160421-WA0004.jpg
    IMG-20160421-WA0004.jpg
    65.6 KB · Görüntüleme: 29
Slm. Ekts Programını buradan indirip devreyi oluştura bilirsiniz.
https://www.kontrolkalemi.com/forum/attachments/ekts_setup-rar.48618/
Start butonuna bastığınızda M kontaktörü mühürleyecek aynı zamanda Yıldız kontaktörü devreye girecek 1. zaman rolesi zamanını doldurunca Yıldız bırakacak ve 2. zaman rölesi devreye girecek zamanı dolunca Üçgen kontaktörü çekecek. Stop a basınca herşey kapanacak. Elektriksel klitlemelrini yap yoksa kabul görmez. :)
Bilmem anlata bildimmi.

Ekli dosyalar

• EKTS_Setup.rar
    662.1 KB · Görüntüleme: 1
Slm. Ekts Programını buradan indirip devreyi oluştura bilirsiniz.

Start butonuna bastığınızda M kontaktörü mühürleyecek aynı zamanda Yıldız kontaktörü devreye girecek 1. zaman rolesi zamanını doldurunca Yıldız bırakacak ve 2. zaman rölesi devreye girecek zamanı dolunca Üçgen kontaktörü çekecek. Stop a basınca herşey kapanacak. Elektriksel klitlemelrini yap yoksa kabul görmez. :)
Bilmem anlata bildimmi.

Teşekkür ederim ama ben yapamıyorum ya bi yardımcı olsanız.

Bundan daha büyük yardım mı olur, ellerini batırmazsan hamur-ekmek bile yapılmaz.

Doğru söylüyorsunuz odev benim değil zaten arkadaşımın ben odevimi forumda buldum oda yardımcı olurmusun felan dedi foruma yaziyom dedim inanın benim gibi oda bu odev hakkimda bişe bilmiyor Ares İsis ile felan yapsak tamam da EKTS ile yaparken zorlaniyorum yapmaya çalışıyorum devre çizimi yaparken yana kayıyor devre yolları birbirine giriyor

benden sonrakilerin hepsini arkadaslarimin isteği üzerine paylastim. Bana nasıl yaptığımı sordular bende formun ismini verdim yapın diye foruma bile kayıt olamadıklarını soylediler o kadar acizler yani. Bu durumdan para felan kazanıyorum yanlış anlamayın lütfen sadece yardımcı olmanızı istedim yapmayadabilirsiniz yinede konuya önem verip yorumlarınızı eksik etmediğiniz için teşekkür ederim iyi günler..

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,854
Son üye
Enes.trk

Yeni konular

Geri