zamamlayıcı

jhan71

Üye
Selamlar forum üyeleri
İcf ankastre (lanet olsun ki) setim var. Samsunda yaşıyorum. Burada servis anlaşmaları bitmiş. İki aydır anlaşamadılar bende hala haber bekliyorum. Neyse fırının zamanlayıcısı arızalı. Bu yüzden çalışmıyor. Bu gün kafaya koydum. zamanlayıcıyı çıkardım.
Sorum zamanlayıcıyı iptal ederek fırını çalışır hale getirebilirmiyim
Cevaplar için teşekkürler

rmX78z.jpg

89WJDd.jpg

Çıkardığım parça peapsa mm7

zamanlayıcıyı aradan çıkartıp elbette çalıştırabilirsin, ne zaman kapatacağına kendin karar verirsin. Arızanın bu parçadan kaynaklandığına emin misin şikayet nedir?

Merhabalar,

Zamanlayıcının amacı bildiğim kadarıyla belirlenen süre sonunda ısıtma işlemini durdurmaktır.

Bu noktada zamanlayıcı olmadan bu cihaz çalıştırılabilir. Burada dikkat edeceğiniz motor uçlarını ayırıp dönen mil tarafındaki kontak kısmını kısa devre yapmanız gerekiyor.

Lütfen dikkatli çalışınız. Tehlikeli voltajlardır. Güvenlik önlemlerinizi almayı unutmayınız.

Merhabalar,

Zamanlayıcının amacı bildiğim kadarıyla belirlenen süre sonunda ısıtma işlemini durdurmaktır.

Bu noktada zamanlayıcı olmadan bu cihaz çalıştırılabilir. Burada dikkat edeceğiniz motor uçlarını ayırıp dönen mil tarafındaki kontak kısmını kısa devre yapmanız gerekiyor.

Lütfen dikkatli çalışınız. Tehlikeli voltajlardır. Güvenlik önlemlerinizi almayı unutmayınız.

Serkan bey cevap için teşekkür ederim. Bu durumda işin ehline işi bırakayım. O halde İcf harici Servislerede yaptırabilirim.

Zamanlayıcının muadili yok mu tahminim çin malı, bos marka m.dalga fırında bile döner tabak motorunun çin malı (firma tekel değilse, bütün dunyaya üretmiyorsa) olduğunu gördüm.

Zamanlayıcının muadili yok mu tahminim çin malı, bos marka m.dalga fırında bile döner tabak motorunun çin malı (firma tekel değilse, bütün dunyaya üretmiyorsa) olduğunu gördüm.

Muadilini araştırmadım. Bu saatten sonra çalışsında nasıl olursa olsun modundayım. İptal ettirip çalışmasını sağlasam yeterlİ. İlginiz için teşekkürler

Saatin muadilini bulup aynı şekilde toplar (kablolara işaret koy karışmasın resim çek) eskisi gibi kullan diye söyledim. Servise gerek de yok ;).

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840
Son üye
111340

Yeni konular

Geri