yumuşak yol vericiler

merhaba 11 kw lık karıştırıcı motorum var ve ben bunu yumuşak yol verici ile kaldırmak istiyorum ATS01N232QN bunula ilgili detaylı bilgi almak istiyorumda ilgilenen arkadaslar varsa cok memnun olurum üzerinde 3 adet tripot var bunlar tam olarak ne işe yarıyor herkese kolay gelsin

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Genelde seçtiğin softstaterter 11 Kw dan büyük olması katologlarda tavsiye edilendir, 3 adet tripot muhtemelen birincisi kalkış rampası süresidir, ikincisi kalkış başlangıç gerilimidir Uo, üçüncüsü ise duruş rampası zamanıdır.
Bu degerleri ayarlamak için satın aldıgın yerdeki teknik destekle konuşmanda yarar var, bunların haricinde üzerinden start stop yapacagın girişi bulunur.

Son düzenleme:
Sayın elektronikmuh'in söylediği doğru bilgilere ilave olarak işinize yarar diye kullanım kılavuzunu yükledim. (ingilizcedir)

Ekli dosyalar

• 8637CT0401.pdf
    1.4 MB · Görüntüleme: 2
verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim arkadaşlar saolun

neden ATS softstarteri tercih ediyorsunuz?

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri