Yetkin Saner Hk.

aksu06

Üye
Arkadaslar Yetkin Saner isimli sahsin birsuru kitabi var ve onsozleri netten okudugumuzda veya kitaplara soyle bir baktigimizda baya heybetli duruyor hem isimleri hemde kalinliklari ile acaba icinizden bu kitaplari edinen arkadaslar var ise kitaplarin nasil oldugundan bahsedebilirmi? Kimde hangi kitap varsa icerigi nasil lisans dersi seviyesimi yoksa icerigiyle piyasa hakkinda ve piyasadan arizalar kurulumlar hesaplamalar vb. Icerikleri varmi aydinlatici yorumlariniz icin simdiden tesekkurler

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik elektronik mühendisliğinde lisans düzeyinde eğitim almaktayım.Sayın Yetkin Saner'in Güç dağıtımı kesit hesapları isimli kitabını inceleme fırsatı buldum.Piyasa hakkında bir fikrim yok ama kitabın teoriye gömülü olduğunu düşünmüyorum.Kitabı almanı da öneririm.İyi forumlar

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri