Yerli PLC üretimi, hem de %100

benim tek istediğim MÜTEVAZİLİK , bu alemin kıralı SIEMENS , WAGO, BECKHOFF ve MITSUBISHI , dikkat edersen buraya ABB , SCHNEIDER , PHOENIX filan koymadım , onlarında kaliteli plc leri var , ama kıral olmak için süper ürün lazım , Almanya da en hızlı yükselişe sahip olan PLC WAGO ve BECKHOFF neden olduğunu araştırın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
benim tek istediğim MÜTEVAZİLİK , yerini bileceksin UÇMAYACAKSIN , bu alemin kıralı SIEMENS , WAGO, BECKHOFF ve MITSUBISHI , Bunu kabul et arkadaşım !!! bak dikkat edersen buraya ABB , SCHNEIDER , PHOENIX filan koymadım , onlarında kaliteli plc leri var , ama kıral olmak için süper ürün lazım , Almanya da en hızlı yükselişe sahip olan PLC WAGO ve BECKHOFF neden olduğunu araştırın örnek alın kendinize , ben kendimi yeni başlayan MIKRODEV ile riske atmam , atan arkadaşlara da baş ağrılar

Afedersiniz ama, belge istiyorsunuz gösterdik. Bana defalarca siemens işlemcisini üretiyor diye sayfa gönderdiniz bakıyorum ya intel çıkıyor ya da hafıza birimleri çıkıyor. İşlemci kelimesinin bir harfini yanlış yazmışım ona takıldınız. Şimdi de konuyu gene başka yerlere çekmeye çalışıyorsunuz.

Benim göstermek istediğimiz artık Türkiye'de kendi profesyonel PLC'sini üretebiliyor. Başlığı da ona göre açtım.

Ve başı ağrıyan birini gösterir misin bana? Bu cihazların üretimi 2006 yılında başlamış.

Hatta adalar belediyesinde şimşek düşümünden sonra tek ayakta kalan cihaz mikrodev çıktı. Bunun gibi çok örnek var.
Başları ağrısaydı aşağıda vereceğim referanslar olu muydu?

Bina Otomasyonu

1. AKSA, sistem odası ups izleme projesi
  2. Ağaoğlu, sistem odası izleme projesi
  3. 4G Ltd, sistem odası izleme projesi
  4. Olgu otomasyon, Antalya devlet hastanesi otomasyonu
  5. Görkem elektrik, Amelyathane otomasyonu
  6. Elektrik ve Yapı Merkezi San.Tic.Ltd.Şti
  7. BMS Otomasyon, akıllı binalarda sms ile termostat ve oda sıcaklığı kontrolü
Kuyu ve Havuz Otomasyon Projeleri

1. İSKİ Adalar,
  2. Fethiye Belediyesi,
  3. Muş Üniversitesi,
  4. Renaissance Polat istanbul Hotel,
  5. BEYPAZARI MADEN SUYU İŞL. LTD.ŞTİ
  6. Mekateknik Mekanik Elektrik Otomasyon Enerji ve Isı Sistemleri
  7. SYDMA KONTROL & OTOMASYON
  8. GÜVEN OTOMASYON MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Elektrik ve Yapı Merkezi San.Tic.Ltd.Şti
  9. GÖKSU MÜHENDİSLİK MİMARLIK LTD.ŞTİ
  10. Ortadoğu Numerik Otomasyon Fabrika Faaliyet Elk.Elek.Müh.Loj.San ve Tic.Ltd.Şti.
  11. OCEAN Havuz Otomasyon Sistemleri
  12. Nil Otomasyon Enerji Ve Elektrik Hizmetleri
Enerji İzleme ve Otomasyon Projeleri

1. İstanbul Enerji A.Ş.
  2. ENTES Elektronik Cihazlar İmalat ve Ticaret A.Ş.
  3. Manas Enerji Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  4. KAEL Mühendislik Elektronik Tic.San.Ltd.Şti
  5. Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş.
  6. Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş.
  7. Ramtek Telekomünikasyon Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti
  8. EGDAŞ Endüstriyel Güç Dağıtım A.Ş.
  9. Eren Holding
  10. KLEMSAN Elektrik Elektronik San. ve TİC. A.Ş.
Makine Otomasyon projeleri

1. Tübitak BİLGEM, Sistem Test Robotu Otomasyonu
  2. N-D Teknoloji Sistemleri İletişim Hizmetleri Ltd.Şti.
  3. FEMSAN Elektrik Motorları San. ve TİC. A.Ş.
  4. GÖRKEM Elektrik Otomasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  5. Legrand Grup

electroniceng arkadaşım sanırım hala yeterli olmamış sertifikalar ve referanslar? başka ne eklenmesi gerek merak ediyorum doğrusu. bunları bende bilmiyordum. runhek teşekkür ederiz en azından bazı şeyler görülmüş oldu. siz güzel işler yaptıkça mutlaka yolunuza engeller çıkacaktır fakat inanıyorumki başaracaksınız. referanslardan ve alınan belgelerden de başarıldığı görünüyor. başarılarınızın devamını dilerim.

bakın ne güzel reklam yaptınız , reklamın iyisi kötüsü olmaz :) hayatın sarp ve dikenli yollarında size başarılar

bakın ne güzel reklam yaptınız , reklamın iyisi kötüsü olmaz :) hayatın sarp ve dikenli yollarında size başarılar

Mikrodev adına teşekkür ediyorum. Varsa başka şüpheleriniz yazabilirsiniz... Uzaktan bakınca Ağrı Dağı sinek gibi gözükür insana.

Mikrodeve teşşekür ediyorum başarılarının devamını diliyorum yerli PLC de cok başarılı bir firma olduklarını gayet güzel kanıtlamışlar.

ilk mesajımı tekrar burda yazıyorum konu nerelere geldi

"MİKRODEV , ENDA , PARSNAV , ELIAR , EMKO ..... ve diğerleri bunların SIEMENS olmasını beklemeyin , global pazarda söz sahibi olamazlar ekonomik güçleri de buna yetmez, küçük çaplı projelerde yerli imalat ile dışarıdan ithalatı azaltırlar ,
vatana millete katkısı olurlar bundan dolayı hepsinin eline sağlık, ben olaya başka türlü bakıyorum
Bogaz köprüsünde simitçiler vardır , herkes simit satmaya çalışır , halbuki bir tanesi farklı bir şey satsa
parayı basacak , bence PLC üreten çok var ve gereksiz işlerle uğraşmayalım , farklı çözümler üretelim !!!
kim bir tankın elektronik kartlarını üretiyor ? kim bir rüzgar tribünü redresörlerini üretiyor .....
vb özel uygulamalara yönelin şimdi aklıma isimleri gelmiyor yüzlerce örnek veren çıkacaktır ,
Almanya ve İsrail bunu çok iyi başarmış "

bütün yazdıklarım bir öneri iken hakaretler yedik , işte biz türkler böyleyiz iki kişi konuşamayız
ne oldu şimdi buradaki insanların yazdıkları sözler mikrodev için bir kara lekemidir ? olmaz inşallah
" ÖFKEYLE KALKAN ZARARLA OTURUR "

:) anlamadığım bu plc okadar önemlımı endüstride bugun az çok eli iş tutan elektronikçi plc sevıyesınde yazılımlı cihazlar üretiyor piyasada istemedığın kadar var birkaç firma a firması b fırması bu sektörün devı olsa ne yazar ben şahsen yuklu para verıp bu ürünlerı kullanmam ne gerek var eğer siradan bir plc ıle işimi yapabılıyorsam niye markaya para vereyim eskıdendı o şimdı bilhassa elektronik uzerıne çok buyuk gelışmeler var biz zamanların sony ne oldu fotoğraf makınesı sektörü bır benzerı dijitallerı çıktı dünyanın sayılı dev fırmaları batmadımı şimdi yukarda yanlış anlamayın arkadaşlar tanınmış isim yapmış fırmalar benım gözümde okadarda değıl siradan bir ürün mühendislik tasarısı o firmalarınkinden kat kat ustun

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri