yerli üretim elektrik motoru tavsiye

ugurakkus

Üye
arkadaslar bana yerli üretim ağır sartlarda bi 5.5 kw lık bı motor lazım yardımcı olursanız sewinirim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Yerli üretimde Abana motorun iyi olduğunu biliyorum.Yaptığım iş gereği hareketli reklam panolarında yurtdışı üretimine alternatif olarak yerli motor denemesi yapmıştık.Abana motordan iyi verim almıştık.Bilginize.

Gamak motorlarının çok kötü olduğunu düşünmüyorum.

Wat marka iyidir klemens kutusunda rondelasina kadar tastamam. Gamak ta klemens kutusu govdeye kılavuzlu vidayla tutturuluyor sıkmaya gelmiyor aninda yalama oluyor. Toprak vidasi da ayni durum. Klemensi kalitesiz...

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

arkadaslar bizim kurumda otomasyona geçildiği için motorların çogu izolasyon sorunu verdıgı için verim alamıyoruz. ve amirlerimiz de yüzde yüz yerli malı üretim olan bı motor tercih etmemizi istiyolar falat gamak olsun wat olsun bunlar yabancı olarak olarak görüyolar . bildiğiniz yüzde yüz yerli üretim bir motor öneriniz var mı

Amirleriniz,umarım % 100 yerlidir!Gamak ,watt, Emtaş 40-50 yıllık yerli firmalardır.Peynirin,sucuğun yerlisi ! kaldımı ?

şundan 7-8 sene evvel sorsan sana gamak derdim ama motor kapaklarını ve bağlantı klemeslerini bana göre aşırı bozdular bizde watt markaya dönmeye basladık yapısı ve klemensleri arkadaş dediği gibi daha sağlam ayrıca yanımdaki wat motora bakıyorumda üzerinde türk elektrik andüstrisi yazıyor :D yanılmıyorsam watt arçeliğin bir markası olması lazım diğer markaları kullanmadığımız için bir şey diyemiyorum...

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri