yeni pic öğrenme

arkadaşlar pic öğrenmeye yeni başladım. adım zafer akhan bunu pic ile kayan yazı şeklinde yapmak istiyorum . kodları falan hiç bilmiyorum onun için yardımcı olur musunuz?

internette örnek projleri incele.

"ccs c ile kayan yazı" yaz google' a..

okulda MPLAP programı ile bir kaç uygulama yaptımda bu program ile yapmak istiyorum bunu. "ccs c bu başka bir programmı

mplab assembly dilidir.İleri de bütün uygulamalarını c tabanlı yapacaksın hangi işlemciyi hangi sistemi kullanırsan kullan mantık döngüleri aynı.o yüzden ccs c ,hitech c,pic basic ,gibi dillerden birini öğrenmen gerekli pic programlama için.sana tavsiyem ccs c öğrenmen çünkü çok fazla kullanıcısı olduğu için problemlerine hemen cevap bulursun...

Ama assembly bilirsen herkesin ne yaptığını okursun (hangi dili kullanırsa kullansın her kod sonunda assembly olur) :) kullandığın işlemci ile daha samimi olursun, ayak üstü işlerde kafayı yersin ama seri üretim tarzı işlerde programların hızlı, program hafızasını az kaplayan kilitlenmeyen kotlar olur.

hangi adımda neler olduğunu bilirsin, ama kafayı yeme ihtimalide oldukça yüksek üstat :)

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri