Yeni oyuncağım geldi

Telefon 9 numara , güğüm 10 numara :)
Ne güldüm yaa:D:D:D

@joker__ hayırlı olsun iyi günlerde kullan inşallah ama dikkat et arızalanacak olursa filan sakın ola kvk gibi dandik, kalitesiz, ilgisiz bir yere gönderme cat mat dinlemez hiç gözünün yaşına bakmazlar telefonun (afedersiniz kusura bakmayın) azına zıcarlar sonra ne 5 metrede su geçirmezliği kalır ne de termali. Sonra da uğraşır durursun.

Eyvallah Türkiye de disbirotoru yok zaten yurt dışı cihaz garantisidir falan yok

thermal görüntüleme türkiyede yasak diye biliyorum. iiyiki gümrükte takılmamış. Termal görüntülü başka tel varmı.

thermal görüntüleme türkiyede yasak diye biliyorum. iiyiki gümrükte takılmamış. Termal görüntülü başka tel varmı.
İlk defa sizden duyuyorum ne alaka ne maydanoz bilemedim termal kameranın ne suçu olabilir +iPhone ve android her telefona takılan modüller var piyasada satılan örnek seek firması yasak olsa onları herkese satabilirlermi bence sizin yanlışını var

"Bunlar alışveriş sitelerinde çok rahat alınıp satılabiliyor. Fakat 4915 sayılı Kara Avcılığı ile ilgili kanun gereği bu tip termal ve gece görüş dürbünleri ülkemizde alımı,satımı ve avda kullanımı yasak. "

"Zaten 30 hz bir Termal Kamera satın alsanız bile Türkiye’de gümrükten geçirmek oldukça zor. Genelde arge çalışması için aldığınızı bir şekilde iyi bir müşavirle beraber anlatabilirseniz gümrükten geçirmek biraz daha mümkündür"

Termal kamera ve dürbün yasağı var. Demekki cepler için geçerli değil.

İnfraredde yasak biliyorum. Av malzemeleri satan bir yere sorduğumda yasak demişlerdi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bi arkadaş elektironik devre cek dedi ona mahsuben koyuyorum
flir_20170215T171542.jpg
flir_20170215T171542.jpg
çekilen termal reaim yada termal video normal renkli olarakta gösteriliyor be yaklaşık on adet termal çekim filtresi var
Screenshot_20170215-172731.png
flir_20170215T171542.jpg

Bi arkadaş elektironik devre cek dedi ona mahsuben koyuyorum Ekli dosyayı görüntüle 36668Ekli dosyayı görüntüle 36669 çekilen termal reaim yada termal video normal renkli olarakta gösteriliyor be yaklaşık on adet termal çekim filtresi var Ekli dosyayı görüntüle 36670Ekli dosyayı görüntüle 36671

Maşallah, gerçekten taktire şayan bir cihaz. Bakalım garantideki cihazdan böyle gidersen en son ücret iadesi isteyeceğim. Olmazsa bundan bi tane de ben edinebilirim:cool: Cihazda kullandığınız kadarı ile beğenip beğenmediğiniz yönleriyle genel bir yorum yapar mısınız?

Konuya eklediğim videoda yeterince açıklanmış telefon ama benim gördüklerimi aklıma gelenleri söyleyeyim cihazın yanımda sos tuşu var acil durumlar için batarya bekledim kadar uzun gitmiyor ortalama bi gün gidiyor sürekli internete bağlı onun dışında cihazın alt ve üst kısmın da iki küçük anahtar var 2m ve 5m seçenekli bu manuel anahtar su geçirmezlik seviyesi 2m ve 5m olmak üzere ben 2m de kulanıyorum çünki 5m ye alınca ses yarı yarıya azalıyor dışarı verilen devre dışı bırakma yok en az 2m de kalıyor onun dışında cihaz suda kaldığın da hoporlör deliklerine giren suyu boşaltmak için menude hoporlör kurutucu diye uygulama var bu uygulama çeşitli düşük ve yüksek frekansta ses verip ve titreşim yaparak suyu dışarıya atıyor :
Screenshot_20170215-180344.png
sonra cat in 4 farklı ses efektinde kulanılabilen genel bi ses uygulaması var:
Screenshot_20170215-180356.png
sonra sanırım google playden derlenmiş bi uygulama marketi var tıpkı BlackBerry gibi: teknik konularda uygulamalar barındırıyor elektirik mühendislik gibi:
Screenshot_20170215-180600.png
onun haricinde pusula uygulaması çok güzel telefonda dahili barometre var deniz den yüksekliğinizi isterseniz gps yardımıyla isterseniz dahili barometreyle gösterebiliyor aynı anda atmosfer basıncını bulunduğunuz enlem ve boylamı gps i çok iyi kapalı alanlarda bile güzel çekiyor:
Screenshot_20170215-180439.png
onun dışında play marketten flır tools diye ücretsiz uygulama indirdim telefonun termal kamerası ile uyumlu bu uygulama ile termal imageler üzerinde daha detaylı oynama düzenleme ve bilgileri görme mümkün :
Screenshot_20170215-180531.png
birde unuttuğum termal kamera filtresi fark etmeksizin fotoraf çekebiliyor video modunda termal video kayt edebiliyor birde panoroma modunda termal panoramik fotoraf çekebiliyor :
Screenshot_20170215-182343.png

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri