Yeni Başlayan Teknikerlerin Maaşı

merhaba hes santrallerinde çalışan kumanda operatörlerin çıplak maaşı ne kadar ve bu çıplak maaşın yanında sosyal haklar nelerdir
ERTAN BEY 30 mw lık Karadenizde bir hes santralında bu sabah görüştüm arkadaş rakam vermek istemedi " 1500- 2000 tl arasımı "diye sorduğumda cevabı evet oldu.Sosyal haklar yok ,fazla mesai yok karşılığı izin kullanıyorlar. Bu bilgiler işinize yarar belki.

ERTAN BEY 30 mw lık Karadenizde bir hes santralında bu sabah görüştüm arkadaş rakam vermek istemedi " 1500- 2000 tl arasımı "diye sorduğumda cevabı evet oldu.Sosyal haklar yok ,fazla mesai yok karşılığı izin kullanıyorlar. Bu bilgiler işinize yarar belki.

1996 mezunu KTÜ Elektrik mezunuyum. Maaşım 3000TL
Bir firmada Teklif sorumlusuyum.
Şantiye şefliği yaptım.
Ayrıca ihalelerin tüm metraj-fiyat çalışmasını yapıyorum.
Şantiyelerin taşeronlarının pazarlığını yapıp sözleşmesini hazırlıyorum...
Bazıları için yüksek gelebilir bu maaş ama aslında değil. Bir mühendis diploması olsa elimde aynı işi yaparak alacağım maaş 5-6.000TL olur.

Yeni bir Tekniker Normal şartlarda Asgari ücret ile başlar, Çoğu iş yeri böyle başlatır. Bulunduğu sektör den sektöre farklılık gösterebilir.
Gidersin bir gıda fabrikasına 10 Tekniker vardır birde sen olursun Kendini ispatlarsın 10 yıl sonra maaşın belki 1500 Tl olur.

normal sartlarda 2000 tl cıvarı olması lazım, ama turkıyede normal bir sart olmadıgından 700 de normal gibi gorunebılıyor bazılarına, ben 2 yıl oldu mezun oldum. 3000tl alıyorum ama yurtdısında bu para, tecrubeye baglı olarak 7000 tl kadar cıkabılıyor teknıker ıcın ...

normal sartlarda 2000 tl cıvarı olması lazım, ama turkıyede normal bir sart olmadıgından 700 de normal gibi gorunebılıyor bazılarına, ben 2 yıl oldu mezun oldum. 3000tl alıyorum ama yurtdısında bu para, tecrubeye baglı olarak 7000 tl kadar cıkabılıyor teknıker ıcın ...
Tecrübeye bağlı 7000 tl iyiymiş:) yukarıdaki yorumları okumadınız sanırım 17 senelik tecrübeli abimiz 3000 tl alıyor ülkemizde demek bu tecrübe kelimesi 17 den de fazla olmayı kastediyor olsa gerek

Tecrübeye bağlı 7000 tl iyiymiş:) yukarıdaki yorumları okumadınız sanırım 17 senelik tecrübeli abimiz 3000 tl alıyor ülkemizde demek bu tecrübe kelimesi 17 den de fazla olmayı kastediyor olsa gerek

kardeşim bu sırkette olmasada bu bolgede calışan bi abimi tanıyorum vinç bakımcısı ve beton santrali bakımı yapıyor 3500 $ maasla, ister 40 yıl tecrube olsun onemlı olan işi bilmek .

aynen önemli olan işini adam gibi yapmak işten yırtmamak benim çalıştığım yerde elektrik teknikeri arkadaş şuan Bakım müdürü oldu adam işini çok sevio, konusunada çok hakim bugun aldığı maaş 7000 küsür tecrübeside 8 sene

Forum istatistikleri

Konular
127,957
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri