yazları elektiriğe ne oluyor

ya bu benim makinem hersen yaz dönemi bobin yakıyor (bakırteller sarılı şey ) yedek motoru devreye sokuyorum şartel atmaya başlıyor yazın elektiriğe bişeylermi oluyor neden böyle oluyor :D

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Ah bu yaz buzdolabimin motoru yandi kilimam duzensiz calisiyor sicaktan voltaj dusumu cihazlari dusuk verimde calismaya zorluyor buda asiri isınmaya neden oluyor ve bobinli cihazlar etkilenip yaniyor.millet genelde kilima calistiriyor buda voltaji etkiliyor.

Sent from my LG-H735 using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

Ah bu yaz buzdolabimin motoru yandi kilimam duzensiz calisiyor sicaktan voltaj dusumu cihazlari dusuk verimde calismaya zorluyor buda asiri isınmaya neden oluyor ve bobinli cihazlar etkilenip yaniyor.millet genelde kilima calistiriyor buda voltaji etkiliyor.

benim makine sanayi elektiriğiyle çalışıyor yinede etkilenirmi ? 38.76 amper çekiyor D:

benim makine sanayi elektiriğiyle çalışıyor yinede etkilenirmi ? 38.76 amper çekiyor D:

Voltajin sabit olmasi gerekir yoksa suctur tedasla gorusun
Cihazinizin voltajdan kaynakli yandigini ispatlayip o belgeylen tedasa basvurun odemesi yani tamiratini dagitim sirketi karsilar

benim makinada yaz aylarında çok sıkıntı çıkarıyor yedeğide yok şaşırdım kaldım

GKRC-02F Gerilim Koruma Rölesi

<< ürün listesine geri dön
sayfayı yazdır

Genel Bilgi
Entes GKRC Serisi Gerilim Koruma Röleleri, motorları ve sistemleri aşırı ve düşük gerilime ve faz sırası hatasına karşı korumak için tasarlanmışlardır.

Kullanma Talimatı
PDF kullanma talimatını indir

resmi büyüt
Teknik Özellikler
3 Faz: var (var) 1 Faz: yok (yok)
Düşük Gerilim: (kapatılabilir) Aşırı Gerilim: (kapatılabilir)
Faz Yokluğu: var (var) Faz Sırası Koruması: var (var)
Çekme Gecikmesi: var (var) Açma Gecikmesi: var (var)
Nötrsüz: yok (yok) Yardımcı Besleme: yok (yok)
DIN2 Ray Montaj: var (var) DIN1 Ray Montaj: yok (yok)
Adet / Koli: 10

538e731395be3c1ff8f2c4409759bb8f.jpg

Bu cihazdan taktırırsanız cihazlarıniz korunacaktır

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular