Yazılımcı arıyorum

Hocam yazilimi demo yapacaksin birkac kez enerji verip denedikten sonra yazilim kilitlenecek en azindan yaziliminizi kurtaracaksiniz. Karaktersiz insan cok malesef.

code protection olayı kırılabiliyor mu?

Kolay gelsin
Sirketiniz nerede
Genelde otomasyon kuruluşları donanimini disari yaptirir bunyesinde yazilimci bulundur neden ters yapiyosunuz bunu
Anlasilan biraz amatorsunuz
En iyisi şöyle bisey yapalim sen tum prosesini ve semalarini paylaş bende elimden geldiği kadarıyla bedava yazilim paylasayim

Bu arada code protec kirilabiliyo ama çok masrafli iş

Son düzenleme:
bu iş gerçekten hak hukuk tanımıyan insanların gelır kapısı bir cihazımda bu gıbı sahtekarların önüne geçmek için yazılım içine ekleme yaptım cıhaz uç ay kullanılınca kendını kılıtlıyor uzaktan kilidi şifreyle açabılıyorum sadece kopyacılar için değıl ben pazarlamada acımasızlık yapamıyorum herkesı kendım gıbı goruyorum kişiler bu kişiliğimden faydalanmak ıstıyorlar adam yalvar yakar cıhazın tam bedelını vermıyor iki ay uç ay sonra vereyim dıyor :) bende kanıyorum işte burada benım ekledığım proğram devreye gırıyor adam kuzu kuzu cıhazın bedelını getırıyor kopyalamaya karşi code protec var ama bu proğramıda eklıyorum hatta yazılımın içinde bır yerde değil karışık olduğu için çıkarılması profosyonellık istiyor çözse zaten yazabılen kışı oylelerınede yazılım helal olsun:)))

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri