Yazılımcı arıyorum

sistemde Scada kullanılacakmı monitöring sistem olacakmı

PLC önerileriniz için teşekkürler
ancak işi kendi kartımızla çözmek zorundayız. Elbetdeki PLC benim içinde daha kolaydı, ama maalesefki seçenek değil

Firmayı bu konuda yönlendirmek gerek bence. Yani böyle bir sisteme komple yazılım, Üzerinde geliştirme yapmaya çalışmak, bu işin maliyeti, elde edilecek sonuçların tutarsızlığı ve standart olmaması Amerika'yı yeniden keşfetmek değilde nedir?

Firmanın teknik kadrosunun mantalitesini merak ediyorum açıkcası. Çok para ve zamanları var sanırım.

Firmayı bu konuda yönlendirmek gerek bence. Yani böyle bir sisteme komple yazılım, Üzerinde geliştirme yapmaya çalışmak, bu işin maliyeti, elde edilecek sonuçların tutarsızlığı ve standart olmaması Amerika'yı yeniden keşfetmek değilde nedir?

Firmanın teknik kadrosunun mantalitesini merak ediyorum açıkcası. Çok para ve zamanları var sanırım.
aynen katılıyorum...

Ben de katılıyorum....

Size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum ancak firmanız nerede acaba.Eğer uygun bir şekilde anlaşabilirsek detayları görüşelim fiyat hususunda da elimden geleni yapıp bir fiyat belirlerim.Bana buradan ya da özelden daha daha detaylı bilgi verirseniz sevinirim(işyeri nerede,iş sahanız vs gibi diyagram konusunu anlaşmaya bağlı olarak görüşürüz isterseniz.)

merhabalar kolay gelsin arkadaşım pıc ile sana projende yardımcı olurum.
ararsan
tel:507.......

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hazırı varken neden uğraşasın....

Evet aslında ilk aklımıza gelen ve kolay cevap bu. Hazır sistemler varken neden uğraşasın.

Yeri geldiğinde haklı olarak neden bizler birşeyler üretemiyoruz,neden bizim yok, vs. gibi dert yanarız. Birşeyler üretememizin nedeni belli "Hazır burda yapılmışı var.."

pull_up arkadaşımız belirtmiş müşteri kendi sistemini kurmak istiyor. Ne güzel bir düşünce. Tasarım ve geliştirme aşamasında maliyetli bir iş olabilir ama böyle bir sistemin devamlı bir üretimde avantajları daha fazla olabilir.

Size çalışmalarınızda başarılar.

Husranla sonuclanacak bir proje daha...
Tecrubeli arkadaslar hemen olayin sonucunu gormus ama bunu anlatmak mumkun degil.
Sozunu ettiginiz firma eminin israrla bu ilkel cozumu uygulamaya calisacak ve 2 sene sonra bu foruma baktiginda, ayni yoldan gecmek isteyenleri gorup aciyla gulumseyecektir.

Niye böyle düşünüyorsunuz ki iş hakkında oldukça yüzeysel bir bilgi verilmiş.Daha önce buna benzer bir iki iş yaptım kendim tasarlayıp kurdum hatta bunlardan bir tanesi Ankara büyük şehir belediyesine ait bir işti ve gayet iyi çalışıyor niye hüsran olsun

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer

Yeni konular

Geri