yarım kalıp ve tam kalıp sarım farkı

dinamocu

Üye
arkadaşlar üç fazlı bir asenkron motoru herhangi kutup sarım veya güç farketmez bir tam kalıp sarımlı çalıştırıp,bir de yarım kalıp sarıp çalıştırıp ikisi arasında bir moment farkı yada verim farkı ,harmonik farkı tespit yapanınız varmı.yani demek istediğim şudur ; tam kalıp sarımın yarım kalıp sarıma olan bir üstünlüğü varmıdır?tam kalıp sarım,sarım işçiliği olarak daha zahmetlidir.yarım kalıp daha kolaydır.ben şahsen bazı tam kalıp motorları bazen yarım kalıp olarak sarıp çalıştırıyorum bir sorunla karşılaşmadım.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
husso35 arkadaş,verdiğin değerli bilgiler için teşekkür ederim.

Sayfa bulunamıyor
Aradığınız sayfa kaldırılmış, adı değiştirilmiş veya geçici bir süre için kullanılamıyor olabilir.

--------------------------------------------------------------------------------

Lütfen bunları deneyin:

Sayfanın adresini Adres çubuğuna yazdıysanız, doğru yazdığınızdan emin olun.

03 Ekim 2009 gün ve 27365 Sayılı giriş sayfasını açın ve istediğiniz bilgilere erişmenizi sağlayacak bağlantıları arayın.
Başka bir bağlantıyı denemek için Geri düğmesini tıklatın.
Internet'te bilgi aramak için Ara'yı tıklatın.

HTTP 404 - Dosya bulunamadı
Internet Explorer

AYNEN BÖYLE YAZIYOR LİNK YENİLERMİSİN

Forum istatistikleri

Konular
128,151
Kullanıcılar
449,894
Son üye
Mehmet Denizz

Yeni konular

Geri